Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz p a s s e r #7989 üzenetére

    Na én ma megtettem azt amire Mike régóta vágyik és szőrén ültem meg a lovat.


    A ló nem tudom kié volt vagy hogy került oda,a minimapon egy fura vörös szem ikon száguldozott.Jah és ez volt a harmadik session amiben nyugi volt,az első két sessionnak az lett a vége hogy a játék összeomlott,ugyanis valaki rángatott.Mind a kétszer crashelt tőle a játék,szóval kívánom hogy az összes tetű modder dögöljön meg.
    Háromszor kellett újraindítani a játékot mire le tudtam a napi küldit,de ma nagyon laza küldik vannak.Megcsináltam vagy négyet ötöt,már nem is emlékszem.
    Viszont akárhányszor a moonshine shackban cseréltem decor-t,az NPC-k eltűntek. :DDD

    Közeli vasútállomáson meg nagy csihi puhi volt,meg volt ereszd el a hajamat is.
    Sok tetű modderrel komolyan kezdhetnének valamit,mert nem hiszem hogy tényleg normális az hogy tönkre teszik más játékát.
    Azért menjek fel hogy rettegjek mikor ránt el valahova a francba egy gyökér?
    Ez a száguldozó vörösszem ikon is nem tudom mi a franc volt.
    Ha lovon is ment minimum rakétameghajtású ló lehetett,vagy nitrót ivott víz helyett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák