Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz Mike #12207 üzenetére

    Én magam, csak tegnap futottam bele ebbe a hibába. Ismerősnek pedig meg már vagy másfél éve mindig előjön, ha új lovat vesz. Sajnos ez is egy olyan hiba ami day 1-tól bent van, de nem nagyon sikerült még javítani (és ez viszont azért már több mint "esztétikai" hiba).

    sormo: Nincs ilyen az RDR2/RDO-ban. Viszont az RDR-ben (2010-es előző rész) igen! Sőt még achievement/trophy is van rá Manifest Destiny néven.

    arcitec: Igen, a lovadnak is kell néha enni adni, jó megfelelő formában legyen. Ő is lehet túlsúlyos, vagy alultáplált (és ez nem a Core állapotot jelenti), ugyan-úgy mint a karaktered. Van neki külön statisztika része is (menüben a Player résznél lehet megnézni). A Core-ok állapota meg azért fontos, mert ettől is függ részben a lovad viselkedése.
    Arról nem is beszélve, hogy valaki "megöli" és fel kell húzni, vagy elkiáltja magát, hogy "Hello, my name is {--lovad neve--}, and welcome to Jackass", majd ezzel a lendülettel telibetalálja a legelső fát, vagy kerti pottyantóst és emiatt kerül a földre, akkor ezzel vissza tudod hozni az életbe (kivéve ha ez is bebugol, és hiába eteted meg, ugyan-úgy lógatja a fejét).

    fullane:

    1. Bár én konzolon vagyok, de ahogy utánanéztem ez az ideiglenes fix erre a problémaára.

    2. 5 ilyen request van, de az utolsó, csak az Epilogue 1-töl érhető el

    Plata: Itt Xbox-on bár nem keresem őket, de nincs gond a Legendary-k megjelenésével (most is beléptem és már be is adta a Teca alligátort).
    Az meg, hogy 34 Buck Pelt van a kocsin, az nem bug, hiszen akár 50 Pelt is lehet a szekéren (ahogyan a lovadon is). Bár ahogy olvastam volt rá duplikációs glitch (nem tudom, hogy még most is van-e).

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Új hozzászólás Aktív témák