Új hozzászólás Aktív témák

  • #92006144

    törölt tag

    Nem sokat olvastam a témát idáig, arra már rájöttem, hogy ha a bázist fejlesztem, akkor a bázisról tudok "gyorsutazni" pár pontra a pályán. Fordítva is működik? Egyik küldetésnél elfelejtettem megnyomni a felfele nyilat, hogy jöjjön velem a lovam a küldetés hintó vezetése közben, és a városban koppantam. Gyalog örökkévalóság lett volna a bázisra vagy a lóért elsétálni. Véletlenül felpattantam a legközelebbi paripára, de gyorsan le is szálltam, mert nem akartam, hogy körözzenek. A táblánál pénzért tudok pár helyre utazni, de a bázis nem volt közöttük. Ilyenkor érdemes menteni egyet, és újraindítom a játékot, hátha mellém rakja a pacit?
    Illetve a "mozizós" utazásnál mióta nem kell nyomni az X-et? Eleinte ha nem nyomtam, akkor megállt a karakter, tegnap gomb nyomása nélkül is ment a dolgára. Valamikor képet akartam ide berakni, hogy tesla elbújhat autopilot-tal, sikerült egy másik kontrollerrel és egy infrás hőmérővel elérni, hogy nyomva maradjon a gomb, és mehettem sörözni az erkélyre. Mire visszaértem, kb addigra ért haza :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák