Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Hihetetlen ez a játék! Chapter 3 ban mikor a villához megyünk a kis Jack-ért, az a látvány, az a zene! Ámultam.
    Most már Chapter 4-nél tartok. Sokat haladtam a szorival. De holnap kicsit vadászgatok, kellene új homár tasi. :)
    A szakállam meg nő, már 8-as. Lassan meglesz a 10-es. Marha jól meg van csinálva ahogy az átvezetőkben lengedezik a szakáll.
    Az arab lót lecseréltem. Bár előtte felfejlesztettem 4-re. Jó gyors meg minden, de nem tetszik. Helyette megvettem ezt a War/Race lovat, nem tudom a "márkáját". :D

    Egyébként annyira lenyűgöz a játék. Olyan érzésem van mint amikor a Mafia (első részét) játszottam. Az volt akkoriban ilyen hatással rám.
    Viszont ma betegesen sokat játszottam. A gyerkőc a mamáéknál van, az asszony meg megértő most, mert tudta, hogy mennyire várom. De szerintem nyomtam ma 12 órát. Egy kicsit vissza kell vennem. Meg mondjuk ilyen nyugis napom sincs sok, úgyhogy ez a mai csak egy ritka alkalom volt. :)

    Ja és egy bónusz kép:[kép]

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák