Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr_no_Name

    tag

    Hát, azért vannak életszerűtlenségek a játékban :D

    Egy random world eventet fogok leírni, direkt nem teszem spoiler tagbe, mert végül is nem nagy cucc.

    Lovagolok éppen valahol, amikor hallom, hogy sikoltozik egy nő. Elkezdek menni a hang irányába, és látom, hogy egy pali egy összekötözött nőt visz a lován. A csávót instant lelövöm mert miért ne, a nőt meg hirtelen azonnal "cut freeztem" mert véletlenül megnyomtam a gombot. Akkor nézem, hogy nő amúgy egy néger nő, és ahogy elengedtem szidalmakat vágott a fejemhez és elkezdett menekülni... na oké... lasszó elő, nő visszahúz, megint összekötöz. Igazából akkor esett le, hogy a csávó akit lelőttem lehet csak egyik helyről vitte a rabszolgát a másik helyre.. na mondom mind1, beviszem a seriffnek, leteszem, aztán jön érte aki akar.

    Lovagolok a nővel, erre bejelentik, hogy emberrablás!! Mondom mi a fasz? A munkaeszköz szállítás mióta emberrablás? Na mondom ezt biztos nincs leprogramozva, hát elviszem az egyik tanyára, leteszem aztán intézzék a sorsát. Elmegyek a tanyára, le is tettem a nőt, erre odajön a tulaj kivont puskával, hogy azonnal takarodjak el innen mert nekem itt semmi dolgom (a nőt le se szarta :D). Itt már eléggé morcos voltam, persze mondtam neki, hogy ne szegezze rám a szarját mert ideges leszek tőle. Csak tovább fenyeget a puskával, hát mit volt mit tenni, kés elő, kés a nyakba, angolos távozás. Egy csúnya félreértésből tehát kerekedett egy súlyos logisztikai veszteség, 10 dollár bounty a kontómra, és -1 farmer a vidéken.

    Azért pörög az élet :D

Új hozzászólás Aktív témák