Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    Sziasztok!

    Nekem épp az előbb csinált olyant a teló, hogy egyszer csak újraindult, majd megjelent a telefon képe hogy dugjak rá USB kábelt.
    Próbáltam Power gomb hosszan nyomására újraindítani, ekkor meg állandóan a kínai katyvaszos képernyőt kaptam csak, ahol a Fasboot, Recovery, download vackok vannak.
    Sokszori próbálkozásra nagy nehezen elindult ez a vacak, nekem egyre több gondom van ezzel a telefonnal, pedig igazán nem piszkálok semmit benne. :( :U

    És ne jöjjön nekem senki azzal hogy ennyi pénzért így is megérte, mert ennyi pénzért is elvárnám hogy rendesen működjön. :(((
    Amúgy nálam is vannak hívás, meg üzenet problémák rendesen, meg videó hangerő, meg a kijelzőt kinagyítja rettentő nagyra, akadozik sokszor a kezdőképernyő, és had ne soroljam még tovább az "apróságokat" amik összességében már egyáltalán nem azok. :((

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák