Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibee86

    veterán

    válasz smallmer #3155 üzenetére

    Szép a színe, fém, és tölti a telefont. :D
    Nekem a régebbi kicsi de duci fajta jobban bejött, mert ez oké, hogy vékony, viszont rohadt hosszú.
    Itthon biztos nem vennék, mert általában 2-3x áron adják, mint Kínából megrendelve.
    Bár most ráneztem, bangood-on jelenleg majd dupla annyiba kerül már, mint amennyiért én tavaly vettem.

    [ Szerkesztve ]

  • bwoay

    nagyúr

    válasz smallmer #3155 üzenetére

    1 perc keresés, és rábukkansz Criminal017[link] folyamatosan frissülő cikkére, ami sorra veszi nagyjából az összes típust. szerintem egyszerűbb (és célszerűbb) ezt az írást átfutni, mint arra várni, hogy valaki meséljen valamit. pláne, ha ennyire sürgős a dolog.
    egyébként a Prot semmiképpen nem ajánlanám ebből a kínálatból. vagy nem tudom, hogy mi fogott meg benne, de annál lényegesen jobb ár/érték arányú darabok vannak. korábban létezett lightning porttal rendelkező modell is, hogy ne kelljen két különböző kábelt cipelni Apple eszközökhöz, de szerintem jelenleg ilyet már csak elvétve találni.

    a jelenleg kapható legjobb power bank az ez, mármint szerintem. A ZMI a Xiaomi beszállítója, de saját márkanév alatt is gyártanak powerbankeket. Ezen a típuson egyszerre található micro USB és USB C aljzat, bármelyikről tölthető, ráadásul van rajta egy oldalsó gomb, amivel kikapcsolható a gyorstöltést (lassabb töltéssel - az alacsonyabb feszültség miatt - nagyobb kapacitást lehet kinyerni). úgy számolj, hogy 10'000 mAh-ból maximum 7000-et tudsz kivenni, ha gyorstöltést használsz, akkor még kevesebbet. az iPhone X akksija közel 2800 mAh-s, legjobb esetben két és fél töltés 0-ról 100%-ra.

    aki azt írja, hogy Mo-n 2-3x-os áron adják ezeket, az feltehetőleg valami durva akcióban vette anno, mondjuk féláron black friday alkalmával. jelenleg hozzávetőlegesen 10-20%-kal drágábban, vagy pont ugyanannyiért lehet beszerezni itthon, mintha Kínából rendelné az ember, de az is megesik, hogy 1-200 Ft-tal olcsóbban fogja ki az ember egy hazai shop kínálatában.

    visszatérve a Pro-ra: én megvettem anno, még a drága műbőr tokot is hozzá, de ez az egyetlen power bankem, amit kb soha nem viszek magammal sehová. vagy kisebbet hordok, vagy utazáshoz jobb egy dupla akkora kapacitású, ha pedig 10'000-es kell, akkor meg tényleg ott a fenti ZMI, ami pont ugyanazt tudja, sőt, olcsóbban, laposabb házban, és lényegesen alacsonyabb súly mellett. mivel a ZMI dobta az elegáns alu tokozást, annyit nyertek súlyban, hogy a 10'000-es bank kb annyit nyom a mérlegen, mint az 5000-es Xiaomi. a többség meg a 10'000-es Xiaomi Power Bank 2-t választotta a Pro helyett, nagyon helyesen, mert nagyjából az USB C-ről kellett lemondaniuk, a méretkülönbségek elhanyagolhatóak, az ár meg vagy 40%-kal alacsonyabb a 2-es modell javára.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

  • bwoay

    nagyúr

    válasz smallmer #3271 üzenetére

    én úgy tenném fel a kérdést, hogy mi az, amit a Xiaomi nem tud 8290 Ft-ért, viszont neked annyira szükséged lenne rá, hogy megér 50-120% felárat.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

  • Jabby

    őstag

    válasz smallmer #3275 üzenetére

    "Dupla kattintás = alacsony teljesítményű töltés

    Töltsd biztonságosan az alacsony áramfelvételű eszközöket, pl. Bluetooth headseteket vagy aktivitásmérőket. Egyszerűen csak nyomd meg kétszer a bekapcsoló gombot a 2 órás, alacsony áramerősségű töltési periódus elkezdéséhez. "

    Link

Új hozzászólás Aktív témák