Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • novinyul

    veterán

    válasz Magnat #82 üzenetére

    De még milyen egyszerű rosszul fogni :) Sokszor elfeljtik az emberek hogy ezek bizony szép nagy telefonok, az érzékelő meg sok esetben eléggé a szélre esik. Elég kicsit elmozdítani és már megy is a füllel való navigáció. Na én ezt egy Bluetooth fülessel napközben kilövöm, itthon meg nem mozgolódom annyit hogy elmozduljon.

    Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

  • this is life

    Ármester

    válasz Magnat #82 üzenetére

    Most egy csavart is vitt a proximity sensor működésébe a xiaomi mert alapból nem állítható az érzékenysége , csak hívás közben van rá lehetőség a CIT menüben. Alapbeállításon nálam kb 5 cm-ről lekapcsolja a kijelzőt és itt a másik csavar a telefon nem lehet vízszintes pozícióban mert olyankor szintén nem működik a közelség érzékelő . Állítgatni ,tesztelni csak aktív akármilyen hívás közben felemelt telefonnal lehet .

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • Klown

    aktív tag

    válasz Magnat #82 üzenetére

    A jó öreg MI A1, hogy én azzal mennyit szoptam! A mai napig bekötött szemmel eltalálok a külső Mester utcába... :DDD Az, hogy állandóan némítottam a hívást mocskosul zavaró volt, de utána még zavaróbb volt, hogy random restartolgatott a telefon, ill. kijelző széle is sárgult. Igazi mestermunka volt, mint egy Alfa Romeo! Egyszer megveszed, többet nem adod el! :D

    Miután 5x visszavittem és már anyáztam, ill. a panaszkönyvet kértem, nagy nehezen hajlandók voltak visszafizetni az árát. Szinte Ft-ra pontosan ugyanannyiért RN5-öt vettem, amit azóta is imádok, főleg a MIUI-t, nincs proximity szenzor hibája, bár kijelző gélezésen ez is volt. Ennek is sárgult a szélén. Az utóbbi pár hétben viszont kezd visszaütni, hogy elmúlt 2 éves. Az akksi üresjáratban 70%-ról 30%-ra esik pár óra alatt. Tegnap este is úgy tettem fel tölteni, hogy 4%-on állt, míg pár hónapja még 2 napot lazán kibírt töltő nélkül. Vacilálok, hogy mi legyen. Kollégával (dolgozott TMX szervízben) cseréltessem ki az akksit és 5k-ból öröm, bódottá, vagy a fene tudja... :U Ahogy megláttam a tesztben a "hívószót", hogy proximity szenzor, rögtön tudtam, hogy akkor ez nem az én telefonom lesz, nem akarom ugyanazt a kutyakomédiát végigjátszani, mint az A1-nél. Na meg az is aggaszt, hogy csak Google féle tárcsázó, névjegyzék van, amit nem szeretek. A ROM-olushoz, meg Rem(gyeng)us vagyok. :DD Nem szívesen vágnék bele, főleg, hogy azt se tudom, hogy a TWRP előétel, vagy gyomorkeserű?! Ezek az 5-6 pontos leírások nekem kevesek, nem elég részletesek, pro rom(bo)lóknak valók...

    Üdv: Klown

    << Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

Új hozzászólás Aktív témák