Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnat

    veterán

    válasz novinyul #67 üzenetére

    Hogy lehet egy telefont rosszul tartani telefonálás közben? Ez olyan, mint az Iphone aminek elment a térereje, ha rosszul fogtad :) Ok, ha élére fordítva telefonálsz vele akkor érthető, de itt nem erről van szó ... egyébként proximity sensor teszter progival is lehetett látni (az A1-ről beszélek), h nem működött jól, mert csak pár mm távolságról kapcsolta le a képet, amin később mint mondtam, javítottak is ... de utána is sokaknak volt gondja vele, terjedt egy kis app is a topikjában amivel manuálisan lehetett lekapcsolni a kijelzőt amíg tart a hívás. Nem mondom, h a Note 10 Lite is szükségszerűen ilyen, de hacsak a gyanúja felmerül, inkább elkerülöm, mert rengeteget szívtam vele ... az meg, h nem vittek vissza egyet sem (bár azt nem tudom hova, de felteszem vmi szervizre gondolsz) sem jelent sokat, én sem vittem vissza, mert a hivatalos szerviz nem a gyorsaságáról volt híres és pontosan tudta mindenki h nem a konkrét telefonnal van a baj, szóval úgyis az lett volna a vége, h 3-4 hét után visszaadják, h semmi baja.

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Új hozzászólás Aktív témák