Új hozzászólás Aktív témák

  • Maist

    senior tag

    válasz szabi__memo #1594 üzenetére

    Lehet kezd kicsit elgurulni a gyógyszer, nem gondolod? Miui rendszert Redmi 1s óta (kb. 4-5 éve) használok, így nekem evidens, hogy amelyik programnál szeretném, hogy a háttérben fusson, annál két-három apróságot beállítok, tehát lakatot teszek rá, automatikus indításba teszem, és a Miui akkumulátor kímélőnél a "nincs korlátozást" kapcsolom be hozzá. Így semmi gond nincs. Az értesítéseknél pedig én kifejezetten szeretem, hogy úgy, és azt állítom be, amit csak szeretnék, hogy mi-hogy értesítsen, vagy éppen hogyan ne értesítsen. Akinek ez sok tennivaló, és más hasznosabb dolgától veszi el az időt (például a parttalan trollkodástól itt a topicban), annak nem biztos, hogy ajánlott Miui rendszert futtató telefonkészüléket vásárolni, mi több, kifejezetten ellenjavalt a tartósabb használata is ezen készülékeknek. A Miui ugyanis ilyen, sőt évek óta nem változik a háttérben futó programok kezelése. Aminél tehát nincs kifejezetten beállítva, hogy ne lője ki a háttérből, azt kilövi. Ennyi. Egyébként meg a jelenlegi kínai fejlesztői kiadásokkal, és az azon alapuló további rom-okkal pont a másik végletbe kezd átesni a Xiaomi, ugyanis az összes telepített programnál automatikusan bekapcsolja, hogy induljon el a rendszerrel, tehát valamit dolgoznak rajta, de az azért már tényleg elég erős magánszám, amit te itt ma előadsz... Add el akkor a telefont, sőt megvenned is kár volt így, hogy -látszólag- felkészült, és a tökéletes tudás birtokában lévő fórumozóként nem tájékozódtál előre a Miui rendszer sajátosságait illetően.

Új hozzászólás Aktív témák