Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lordus

    senior tag

    válasz sxxorp #5093 üzenetére

    ok, este írok!
    ami annyira még mindig nem jó: üresjárati fogyasztás: éjjel kb. 7%-ot merült...
    igaz, nálam nincs repülőmódba téve, de akkor is sokallom... bár nem több, mint a miui10-zel...

    DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

  • Lordus

    senior tag

    válasz sxxorp #5093 üzenetére

    No, még nincs este ugyan, de most írom a napi állást. jelenleg 35%-on áll az akksi.
    Ma is normál használat, mint tegnap.
    kijelzőidőm nem sok, ma 50 perc, tegnap 30 perc.
    Cincogás továbbra sem fordult elő :C

    Ez így eddig teljesen jó, kb. azt tudja, mint a miuihu 10-zel. az én felhasználói szokásaim szerint 2 nap gond nélkül megvan. Ha kellett volna navigálnom, vagy neteznem, az is belefért volna. Nincs nagyobb akkufogyasztás :K
    Egy "hibát" azért észrevettem, amit nem tudok mire vélni. 2x is előfordult a két nap alatt.
    A MiFit alkalmazás le van lakatolva, azaz állandóan mennie kell(ene). Ennek ellenére észrevettem 2x is, hogy nem megy. Újra kellett indítanom. És a lakat rajta volt automatikusan, tehát nem azért állt le, mert véletlen kinyitottam volna és úgy zártam volna be az appokat.
    Ez fura, mert miuihu 10-zel soha, egyszer sem fordult elő. Akkor sem, ha ki/bekapcsoltam a telefont. Állandóan ment.

    másnál fordult elő ilyen (mármint hogy egy beragasztott app kikapcsolódott)?

    DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

Új hozzászólás Aktív témák