Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Istuu15 #744 üzenetére

    Addigra biztos jön, mert lassan érkezik a Poco F1 szállítmányuk is. Wayteqnél sokan belefutottak abba a problémába, hogy a sárguló kijelzőre ráfogta a szerviz, hogy fizikai behatás érte és elutasították a garanciális cserét (holott xiaominál azért az átlagnál gyakoribb ez a sárgulás, legalábbis több ilyen hibás széria van). Személyes tapasztalatom nincsen velük. Én a firstphonenál vettem, elég nagy hálózattá nőtte ki magát, plusz félig-meddig tudok szívességet is kérni, ha nagy gáz lenne. Utólag már lehet a kéket választottam volna, a fekete olyan snassz. :D

    Rom kérdés: akkor global dev vagy eu? Ha EU, akkor innen a weekly-t érdemes tölteni (Download
    xiaomi.eu_multi_MI8_8.9.20_v10-9.zip)? OTA frissül vagy töltögetni kell kézzel?

    Illetve kicsit szájbarágósan le tudná valaki írni, hogy hogyan is kell nekiállni egy stock telefonnal? Unlock része megy, plusz leírás szerint TWRP kell, aztán mehet fel a rom, viszont nekem ez nem sok mindent mond. :B

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák