Új hozzászólás Aktív témák

  • Maist

    senior tag

    válasz ElGatto #7274 üzenetére

    Én szoktam itt feszegetni a témát, keress rá a hozzászólásaimra. Habár a hardver szinte ugyanaz, mint a Mix 2s esetében, ám azzal szemben ismeretlen (licenc díj spórolás, egyéb) ok miatt a Mi8-on csak itthon alig használt "egzotikus" sávokon megy a CA. B1+B7 sáv, ilyenek. Ami nekünk kellene, az ugyanúgy, mint a Mix 2s-en, a B3+B20 sáv összefogása. Mondjuk a Mix 2s-en sem megy jól az idők kezdete óta a 4G+, legalábbis Telenor hálón, mert repülőmód után van + jel kb. pár percig, aztán viszont bármit csinálsz (letöltés, youtube, stb), nem jön vissza a +, csak akkor, ha repülőmódot ki-be kapcsolod. Akkor, mikor kint a + jel, elkezdesz egy letöltést, olyankor viszont a letöltés végéig kint marad a +, és a sebességen is látszik akár több giga adat letöltésének végéig. Szóval azon sem az igazi, de legalább van, szemben a Mi8-al. A nemzetközi fórumon van szavazás róla, és jó sok hozzászólás, hogy igazítsák hozzá az európai igényekhez a készülékben ezt a szolgáltatást, de eddig nem lehet észrevenni semmiféle jelét annak, hogy meg akarnák ezt csinálni.

    Karavik #7277:
    Régóta emlegetem már itt is, de még a Mix 2s topic-ban is írtam róla, hogy Mix 2s-ről váltottam Mi8-ra (párom kapta meg a 2s-t), és kicsit csalódtam, mert nem néztem eléggé utána, hogy a Mi8-on kvázi itthon sehol nem használt frekiken megy csak az LTE-A (Telekommal sem megy!), így a készülék ezen része használhatatlan, aminek okát senki nem nagyon írta még meg sehol, annak ellenére, hogy Global verziós telefonról van szó. Én tényleg nem értem, mi miatt lett ebből a szempontból a Mix 2s alá pozícionálva a Mi8(?)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák