Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • heidricha

    senior tag

    válasz mizoli #27699 üzenetére

    Ha már tűzfal...

    A mostani ROM-on minden kapcsolatra azt kapom, hogy nincs rajta internet. Nem használhatatlan, de nincs WiFi-n roaming, vagy automatikus kapcsolódás (csak macerásan)

    Valaki privátban küldene egy

    adb shell
    sudo iptables-save

    kimenetet?
    (itt ugyan nem kell sudo, mert az adb root-olt, de elvileg normálisan kell. Ha teljesen üres a lista, akkor kell)

    Sosem néztem még, hogy szokott kinézni, nálam meglepően hosszú a lista. Persze lehet, hogy ez a normális.

    Köszi!

  • Tomi_Ohl

    Topikgazda

    válasz mizoli #27699 üzenetére

    Akkor megvan az oka ennek az ősi problémának is :)

    Mr.C Mi Pad 2: kevés embernek van, nem sokat hallani róla. Az első Mi Padnek elég gyenge a supportja, bár talán van fény az alagút végén, a héten adták ki a kernel forrásait (zolikaDB, esetleg téged érdekelhet). Az másik dolog, hogy KK alapú, és állítólag még rosszabb állapotban van, mint anno a cancroé...
    (#27709) külön nem lehet letölteni. A hivatalos CM kernelét nem ajánlom, nagyon lassú vele a töltés... A nemhivatalosét elküldhetem, azt tettem én is most föl.

    heidricha na jó, mindjárt küldöm privátban, ha befejezem ezt a hsz-t.

    Más: tegnap szépen frissítettem is CM14.1-re, ahogy terveztem. Dirty flashsel sincs semmi gond. Ma pedig frissítettem az új nightlyra. Akku ikonjának cseréjén kívül minden működik a beállítások közt. Ahogy már előbb írtam, a töltés egyelőre lassú, erre majd később lesz javítás, addig kernelt kell cserélni. Lehet, hogy a kernel csere miatt volt, de az OTA sem jelzett, ezt még holnap tesztelem.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

Új hozzászólás Aktív témák