Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz s4tch #5306 üzenetére

    Azért mert megszeretnék mindent tanulni, mit hogyan kell.
    Persze mindezt lehető legkevesebb hibával.
    Látod amit írsz, hogy fogom és felteszem mindkettő sys-re Recoveryből ezt már tudom hogy kell, mert pár napja megtanultam. Nekem nem régóta van csak MIUI-s telefonom és előtte sosem ROM-oltam.

    De pl. még azt sem tudom, ha feltenném bármelyik ROM-ot mindkettő sys-re kell e Wipe Cache vagy Wipe data? Kell e mindkettő? Ha kell akkor mikor? Melyik sys-ből tegyem ezt?

    Az igaz, hogy így értelmezgetni sokkal nehezebb mintha egyszer látnám aki előttem csinálja.
    Nem ragaszkodom a v5-höz csak azt látom sötét témával mint már leírtam. A kényszer nagy úr.

    Azt is kérdeztem, csak nem adtál rá választ, hogy nem e gond ha Recoveryben a v6 lenne lecserélve v5-re, mert azt tanácsoltad csak egyszerűn húzzam rá a sys1-re. Visszafelé is ennyire egyszerű?

    Ez a Stabil Magyar v5 nekem nem annyira tetszene mint az utolsó fejlesztői 4.8.22.
    Nem zavar ha ajánlja a heti frissítéseket, max. nem teszem fel, de a cél a Multi v6 lenne sötét témával. Látod azért fejlődöm pedig nem vagyok már épp fiatal :-) A korombeliek nagy többsége már az okos telefon hallatán is retteg, nem hogy ROM-ot cseréljen:-) NA meg amióta megvan a telefonjuk azóta minden úgy ahogy megvette.

    Eddig sokat segítettél ne add fel, egyszer elfogynak a kérdéseim :-)
    Köszi.

Új hozzászólás Aktív témák