Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz vampire17 #19663 üzenetére

    Nem vitázunk, csak véleményt cserélünk. :)
    Van egy kis képzavar. Ez nem "Xiaomi" hanem Miui.

    "En ebben a hozzaszolasban azt erzem, hogy "a Xiaomi megint a levegobe beszelt"
    Megint a Xiaomi-t mondod, de akkor erre a válasz. Igen a Xiaomi mindig a levegőbe beszél, mondom ezt úgy, hogy szeretem a Xiaomi-t és jelenleg is 4 telefonom van tőlük. Soha nem fogsz annyiért telefont venni, mint amennyiért reklámozzák a bemutatókon. Nem kell ide ÁFA meg VÁM, Kínában se kapja meg a szerződéses forgalmazó sem. Hagyjuk is a Xiaomi-t, aki amúgy is tesz ránk. Nekik Kína, India a lényeg és most próbálja magát beerőltetni Amerikába. Semmivel nem segíti a Magyar Miui-sokat. A Xiaomi-nál azt sem tudják, hogy van Magyar Miui rajondói tábor, de még azt sem, hogy itt vásárolják, mert szeretik a telefonjaikat. Nem veszek semmit készpénznek, még azt sem amit a Xiaomi vagy a Miui mond, de éppen hihetnék akár a rajongói oldalnak is, mert nem egy átlag rajongó osztotta meg az információt. Amúgy sem én indítottam a témát. Miért mondtam volna, hogy sokáig húzza a verzióváltást? Ha jön felteszem, ha soha nem jönne az sem érdekel. :) Én már az Mi5-öt várom, de majd akkor veszem azt is meg, ha lesz rá Magyar, (ígéretre, hogy lesz rá, nem alapozok), ha meg nem lesz akkor veszek mást, nagy a kínálat. :) Ebben a témában már nem is akarok többet írni, mert nem ér ennyit az egész. :)

Új hozzászólás Aktív témák