Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz hriska #15159 üzenetére

    Igen, az a program neve és van rá emberem aki megcsinálja ha muszáj, nem először tenné.
    Én nem küzdök vele az biztos, mert nem azért veszek telefont, hogy magam csináljam.
    Akkor már telefont is nekiállhatok gyártatni ennyi erővel. Én csak használni szeretném.
    Tudom én, hogy van vele munka bőven, csak az nem fér a fejembe, ha már létezik, mert létezik rá Magyar, akkor miért csak annak lehet aki 71 ezerrel drágább helyen veszi meg a telefont?
    Nem szidom én a MIUIHU csapatot, eszem ágában sincs, már az is bosszant, hogy ha veszek egy MiNote-t nem lesz MIUIHU-m csak Multim és a munkájukat is elismerem. Most komolyan én beszéljek a Xiaomi-val, hogy küldjenek a Magyar csapatnak egy tesztkészüléket, mert különben a francnak sem kell így a telefonjuk, még akkor sem ha mindent megértek benne Angolul. Magyar vagyok, Magyart akarok. A Xiaomi-nak is az az érdeke, hogy minél többen vegyék. Múlt héten szóltam Rajen-nek, egy hiba miatt ami a téma mixelésnél van, és 1 óra múlva fent is volt kijavítva. Na ez az amit tisztelek a Magyar MIUI csapat programozóiban. :R Ez a nincs rá Magyar nyelv azért ma kiakasztott kicsit, mivel ez a modell nem tegnap jött ki. Mi a francot várhatok majd ha kijön az Mi5 és a nagy tesó? Akkor lesz rá Magyar ha veszek egyet ajándékba, hogy legyen min tesztelni, vagy várjak 1 évet mire annyira olcsó lesz? Valami okos megoldást kellene találni rá.

    (#15165) Tomi_Ohl
    Hol kapcsoljam ki a zajszűrést teljesen?
    Pont ez az, nem akarok megválni a MIUI-tól és még inkább nem a MIUIHU-tól.
    Azt azért már nem várnám el, hogy MIUIHU is legyen egyből, csak lógatnám az orrom, hogy nincs, de majd lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák