Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz Tomi_Ohl #14382 üzenetére

    Tudod, hogy utálok ROM-olgatni, de ez most kényszer volt. Legalább tudom, melyikek számomra a megfelelők.
    Azért nem volt jó alternatíva, ha nem hívom őket- mert az egyik a fiam, a másik az öcsém.
    Ez a kártya 2 éves és most tettem be 3. alkalommal összesen telefonba. Én sem szoktam soha kivenni. csak ha telefont cserélek. Az egyik ROM telepítésénél (kíváncsiságból, visszalépve a verzióban és fejlesztőiről, stabilra váltva, Wipe All nélkül, hogy mennyire omlik össze a rendszer) olyan hiba lépett fel, hogy állandón felugrott egy ablak, amiben azt írta, hogy a SIM kártyát nem tudja kezelni. Mivel más nem jutott eszembe, mert minden Rendszert kipróbáltam, erről a hiba üzentről ugrott be, hogy egy próbát megér. Soha nem adok fel semmit, bármi legyen az, addig csinálom, vagy hajtom a dolgot amíg elérem a célom.
    A fejlesztői MULTI nem kezeli a sötét témát, még a régiek sem, csak a STABIL, de lehet a következő már nem fogja.
    Jobban szerettem a MIUIHU-t, megy is ma vissza, de csak az 5.5.22, utána már nem jó a fekete téma.

    (#14384) mizoli
    A másik jómadár :P
    Tényleg rejtély az eset, pedig így volt.
    Ez elég régóta húzódott, de csak az öcsémnél jött elő, senki másnál. Aztán pár nappal ezelőtt már a fiamnál is, senki másnál. Nála volt hasonló eset (csak a feleségér nem tudta hívni, mindenki mást tökéletesen). Futkározott mindenhova, volt minden és csak akkor szűnt meg a hiba amikor alaplapot cserélt neki a gyártó. Semmi más szervizelés és SIM csere, teljes ROM csere se oldotta meg. Nekem is volt az első reakcióm, hogy megint nála a hiba, vagy csak szívat, hogy cserélgessem a ROM-okat, de amikor elkértem a gyerek telefonját, mert ő is panaszkodott és az enyémről felhívott, akkor hallottam, hogy szörnyű a hang. Eszembe jutott talán a szolgáltató vacakol, akkor vettem észre, hogy csak 2 csík a térerő. Mellétettem a Note 4G-t, azon meg full. Kikapcsoltam a telót, SIM ki aztán vissza és full térerő. Megoldódott.
    Mostantól alaphelyzetbe állok és egy utolsó csere, aztán csak olvasgatom a Tomikát :)

Új hozzászólás Aktív témák