Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    Nézzük a tényeket:
    - Játékok tekintetében semmivel nem áll rosszabbul mint a nagy PS4, sőt. Szerintem mindkettő konzol leégette magát, de xbox one-on talán még jobb is a helyzet. Csak a sony magasabbra rakta a lécet, így jobban el is maradt tőle.
    - A teljesítménydifferenciáról már semmit nem lehet tudni, mert össze vissza kamuznak. A reálisan sejthető 30-40% erőtöbblet egyszerűen kevés lesz kategóriákkal jobb grafikára PS4-en, a mostani különbség szint az ami realizálódni fog az egész életciklusban valószínűleg, mert a legtöbb cím multiplatform lesz. Az exkluzívoknál meg pont az egyedi tervezést tudják állítólag kamatoztatni az xboxnál, így nem hiszem hogy a mostanitól drasztikusabb különbség alakulna ki a két konzol között, a sony erősebb és szebbek a játékok, valamivel.
    - Rendszer tekintetében megint csak hiányosan indult mindkettő, de eddigi tapasztalatok alapján xbox-nál simább lesz az online rendszer hosszú távon.
    - És a fizikai tulajdonság. Valakit nem érdekel, valaki nem hallja, de a PS4 kisebb házban van, kisebb hűtője van, kisebb ventilátorral. Nekem fontos a hang és fizikai minőség, ebbe az irányba az x360 üldözött el, egy életre elég volt a traktor hangja.

    Összevetve a döntés pozitív az olyanoknak mint én, mert ha jó játékok lesznek rá akkor nem érdekel kicsit rosszabb grafika, ha minden másban legalább olyan jó illetve jobb mint a vetélytárs. De a kommunikáció az fájóan gyenge és ésszerűtlen.

    Persze ha a (alsó)középkategóriás gépemtől nem tudnak többet felmutatni továbbra sem akkor meg felejtsenek el, de az AMD próféták szerint erről szó nincs és bitang játékok lesznek...majd meglátjuk.

Új hozzászólás Aktív témák