Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Raysen623 #7 üzenetére

    Pár hónapja volt... PC-n... A WT gyakorlatilag kempfeszt volt... Semmi más.

    Mivel ez One topic, így nem sok lehetőség van mindkettő kipróbálására...

    Valamint ha tankszimulátort keresnék, egyik cím sem felelne meg a feltételnek. (Repülős részt próbáltam anno...)

    Mondjuk örülnék neki ha One-on mindkettő elérhető lenne, de sajnos csak a WoT jön. Így tényleg lenne lehetőség az összehasonlításra.

    Tankos bohóckodásra amikor próbáltam, a WoT sokkal megfelelőbb volt mint a WT. Persze lehet ez változott azóta, ezért is írtam oda. De ez mint one tulaj jelenleg nem is érdekes, ha kijön a WT is One-ra, akkor térjünk vissza erre.

    @szerk: Isten ments, hogy a PC-s WoT-ot sztároljam, de amikor próbáltam ez volt a helyzet... Arról nem is beszélve hogy konzolon valahogy jobb a játék... A PC-s verziót feladtam, elég volt a sz@rakodásból, de konzolon azért nem olyan rossz a helyzet...

    [ Szerkesztve ]

    Life is shor...

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Raysen623 #7 üzenetére

    Én alapvetően szimulátor rajongó vagyok, de én több hónapnyi WT után visszatértem a WoT-hoz. Van ilyen.

    Szerintem a War Thunder nagyon jó, sokkal szimpatikusabb a hozzáállásuk az egész témához, de játékként nekem a World of Tanks sokkal jobban bejött. Már ami a tankozást illeti.

    Ezt megfordítva a War Thunder repülős része sokkal jobban tetszett, mint a World of Warplanes, csak ott akkor untam meg, mikor lecsökkentették a tierek számát és így a matchmaking simán összerak brutálisan erős gépekkel, meg a gépek repülési modelljén is úgy alakítottak, hogy képesek furcsa anomáliákat produkálni. Nem tudom manapság mi a helyzet. Én pont a WT-t töröltem pár hónapja és csak WoT van fent.

    De egyébként meg aligha hasonlítható össze a két játék. Mintha a Counter-Strike és az ARMA összehasonlítását erőltetnék. Értelmetlen, más az egésznek a felfogása. Az egyik egy e-sport versenyjáték, utóbbi meg hardcore fanatikusoknak való félig-meddig szimulátor (WT esetén az arcade mód említésre sem méltó, több hülye van abban, mint a WoT-ban).

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz Raysen623 #7 üzenetére

    Megvolt a komoly teszt oda-vissza, WoT jobb, viszont repcsikben a WT elpicsázza szerencsétlen WoWp-t. World of Warships ellen nem tudom fejleszt-e valamit a Gaijin, de videók alapján az sem éppen egy nagy eresztés...
    WoT igazi kihívója az Armored Warfare lesz, már tűkön ülve várjuk haverokkal. :))

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák