Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Raysen623 #7 üzenetére

    Én alapvetően szimulátor rajongó vagyok, de én több hónapnyi WT után visszatértem a WoT-hoz. Van ilyen.

    Szerintem a War Thunder nagyon jó, sokkal szimpatikusabb a hozzáállásuk az egész témához, de játékként nekem a World of Tanks sokkal jobban bejött. Már ami a tankozást illeti.

    Ezt megfordítva a War Thunder repülős része sokkal jobban tetszett, mint a World of Warplanes, csak ott akkor untam meg, mikor lecsökkentették a tierek számát és így a matchmaking simán összerak brutálisan erős gépekkel, meg a gépek repülési modelljén is úgy alakítottak, hogy képesek furcsa anomáliákat produkálni. Nem tudom manapság mi a helyzet. Én pont a WT-t töröltem pár hónapja és csak WoT van fent.

    De egyébként meg aligha hasonlítható össze a két játék. Mintha a Counter-Strike és az ARMA összehasonlítását erőltetnék. Értelmetlen, más az egésznek a felfogása. Az egyik egy e-sport versenyjáték, utóbbi meg hardcore fanatikusoknak való félig-meddig szimulátor (WT esetén az arcade mód említésre sem méltó, több hülye van abban, mint a WoT-ban).

Új hozzászólás Aktív témák