Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Va

    senior tag

    válasz Hadeska22 #6 üzenetére

    Ahogy látom te is 110% pontosan abba a táborba tartozol aki épphogy csak kipróbálta a játékot, és azonnal lefikázza...
    Azzal sem vagy tisztában hogy a WRC 5 óta reboot volt a szériában (3. reboot) mert új fejlesztőhöz került a név. A WRC 5 elég gyenge lett, de ez volt a legelső autós játéka a csapatnak.
    Igazából a WRC 7 már kb a 10 rész, ugyanis a mostani "számozás" a 2010-es WRC reboot-tól számítják,de előtte is volt már több WRC... - ezt csak érdekességképp írtam.

    Érdekes hogy már most azoknak azoknak is tettszik a WRC 7 akik pl az 5-öt még fikázták mint állat.

    Szóval valószínűleg egyedül vagy a véleményeddel, mert a WRC 7 ha messze is van a tökéletestől, a sajtó és a játékosok részéről is egy igazán élvezetes rally játék lett... A grafikánál meg leragadsz felesleges részleteknél. Az összkép egy ilyen játéknál a lényeg hisz 200-al szálguldás közben SENKI sem a baltával faragott útszéli szurkoló kislábujjának a körme alá ragadt koszfoltot fogja nézegetni...

    A WRC sosem volt HC szimulátor és soha nem is lesz, mert a WRC promoter-nek ezzel a játékkal az a szándéka hogy minden WRC fan tudjon vele játszani. Márpedig a legtöbb WRC néző valószínűleg koca-gamer, nem pedig HC gamer félmillás zimulátor cockpittel a szoba közepén...

    Ezen kívűl (lehet nincs igazam - és kiderülni sem fog), de a nyakam tenném rá hogy nem egy komolyabb kormánnyal, és külső (autót követő) kameranézetből játszottál a WRC 7-el... Így tényleg elég rossz. Az igazi élmény WRC-nél egy jó kormánnyal, de főleg BELSŐ vagy BONNET (motorházra helyezett) kamerával jön elő. Így egészen realisztikus a vezetési élmény. Az előző WRC-kbe sok órát vertem, tehát tudom miről beszélek. Külső kamerával valamiért ez a játék, "béna".
    Az sem mindegy hogy a játékot ARCADE (gagyi) vagy PRO (szimulátor) módban játszod-e. Emelett az autók irányítását, fizikáját nagyban befolyásolja hogy hogy állítod e az autót, mert hogy azt is lehet. És gyakorlatilag azon múlik minden. Mire megtalálod egy-egy útra a tökéletes setup-ot, csak azzal sok órát el lehet tölteni. (Ez igaz a Dirt Rally-ra is...)

    Az utolsó dolog, hogy a Colin 1 és 2-t említetted. Az idő megszépíti az emlékeket. Én pont 1 hete raktam fel a Colin 3-at (ami sokkal realisztikusabb volt mint az 1+2. rész) És G27 kormánnyal 1 óra finomhangolás után is borzasztóan rossz, abszolút nem élethű volt az irányítása és a fizikája. Borzalom. A CMR 3-hoz képest a WRC 7 maga a megtestesült szimulátor meny ország. És nem túlzok, mert mondom pont a héten retróztam a CMR 3-al...

    Azt aláírom hogy a Dirt Rally jobb, de az egy egész más szellemben készült (nem véletlen kapott külön nevet is...) Plusz azt se felejtsd el hogy a Dirt-öt egy kb ötszáz fős mega studió készíti akik 20 éve rallyjátékot fejleszt. A WRC-re meg 1 éve van egy kb 50 fős gárdának... (hisz muszály évente kihozni) Ezek után nem tudom miért csodálkozol a dolgokon...

    [ Szerkesztve ]

  • D.Va

    senior tag

    válasz Hadeska22 #8 üzenetére

    Elfogadom az álláspontod, és van amiben igazad van. Neked szerintem kicsit túl nagy volt az elvárásod, és ezért csalódtál. (Legalábbis a Colin 2005 óta valami csodára vártál) Ha megnézed, ez a dolog igaz sok más sorozatra is. Csak egy példa: COD sorozat. Ha végiggondolom a COD 4 óta minimális fejlődés történt. Kicsit szebb, kicsit jobb... Ha valaki a COD 4-el játszott utoljára, (kihagyott minden részt) és most előveszi az elmúlt 3 rész bármelyikét... Óriási fejlődés nem történt... És ez igaz sok más sorozatra is... NFS-ről meg ne is beszéljünk... :P

    Ettől függetlenül most bebizonyosodott hogy igaz a "kinek a pap..." mondás...
    Nekem (és sok más játékosnak) tettszik WRC 7, attól még hogy messze nem tökéletes. Én nem bántam meg hogy pénzt adtam érte.

    Szerintem is van még hova fejlődni, és a grafika tény hogy nem álleejtős mint pl. az Uncharted 4...
    Mindenesetre ha továbbra is ennyit fejlődik a játék minden évben ahogy most, (A WRC 5 óta) akkor a WRC 10 remélhetőleg már egy tökéletes munka lesz. (bár mivel sosem lesz komoly szimulátor (mint a Richard Burns Rally) valószínűleg mindig lesz aki elégedetlen lesz a WRC-vel...

Új hozzászólás Aktív témák