Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz D.Va #7 üzenetére

    Hát, ha ez jelent valamit mint programozó (vagy, ha neked úgy tetszik fejlesztő) irom azt, hogy pont nem érdekel melyik stúdióhoz került, vagy épp kik, mikor és hányan kezdtek vele foglalkozni. Ha kidobok az ablakon 15.000 magyar valutányi összeget, kérlek engedd meg, hogy elvárjam, hogy az autóm egy kisebb bucka miatt nem transzformálódik át körhintává.

    Én speciel elvárnám egy 2017-ben bemutatott játéktól, hogy adjon valamit a grafikára (igenis elvárható). Főleg, hogy a konkurencia (Dirt Rally) ugyanazon az áron tudja hozni (még ha egyes részei pont ugyanolyan gyatrák). (A nagyobb stúdió sem érdekel ebben az esetben, főleg hogy mindkét franchise-t ugyanazon az áron dobálják (igazából Dirt Rally olcsóbb, de most ez lényegtelen)).

    Az iránytásban igazad van, de ez szerintem igaz a felhasználók (konzolos) 98%-ra ugyanúgy. Dualshock kontrollerrel játszom, mert valahogy nem érzem létjogosultágát beszerezni egy általad felvázolt komplett berendezésnek. Mindenesetre remélem, hogy azért ennek ellenére "ér valamit a szavam" :)). Jobban preferálom a külső nézetet, ellenben a játék nagyobb részében belső nézetből irányitottam.
    Ám feltehetőleg igazad van és biztos sokat ad a játékélménybe, ha valaki a Te általad felvázolt módon csinálja, bár úgy gondolom ez egy rétegigény. Egy játék akkor jó, ha magához tudja vonzani a teljesen laikust aki csak a gázt ismeri egészen azokig, akik finomangolják az autót és azokat is, akik komplett (fél)profi felszereléssel játsszák azt :). (de ez szigorúan szvsz.)

    Beleöltem több órát, és szimplán amit láttam nem jött be (nem csak nekem). Se a látványvilág (még ha szerinted ezek a félmegoldások elfogadhatóak is), se játékmód alapján nem tudom ajánlani senkinek. side information -
    Amikor a Dirt Rally-t elindtottam, megmondom őszintén féltem, de az első pillanattól rá tudtam teljesen hangolódni.

    Amúgy, nem tudom miért gondolod, hogy számomra a CMR 1-2 az etalon. Pont, hogy a 2005-t emlegetem többször is, mivel az a játék adta számomra (is, több másik emberrel egyetemben) a legjobb rally experience-t.

    Mielőtt félreértesz, nem állitom, hogy nem lehet jó szórakozás valakinek, de számomra főleg ennyiért szimpla pénzkidobás volt. Mint fejlesztő mondom, hogy ezek amiket leirtam nem is szabadna, hogy benne legyenek. Jól néznénk ki, ha az app amit fejlesztek látványvilágügyileg úgy nézne ki mint az indiai , olcsóbb munkaerőkre jellemző munkák, mert "azt nézd, hogy milyen fasza dolgokat tud, ne azt, hogy néz ki". :) (szerk. Bár ugye ez a szcenárió sem igaz erre a játékra ;) )

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

  • snecy20

    veterán

    válasz D.Va #13 üzenetére

    Attól még kalap szar az egész WRC sorozat, hogy próbálod védeni. :)
    Kb. az elmúlt 20 évben minden Rally-s játék megfordult a kezem alatt, és bátran állíthatom, hogy még ez a WRC7 sincs sehol, pedig még ez sikerült a legtűrhetőbbre az eddigiek közül. Dirt Rally-nak is van van hibája, kritikus szemmel nézve nem is egy, de megjelenése után hónapokig le sem tudtam róla akadni - ilyen probléma egyik WRC résznél sem fenyegetett. :)

    Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

Új hozzászólás Aktív témák