Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fagy53

    nagyúr

    válasz B.Ricsike #13 üzenetére

    Ez a nagy nehéz tégla hasonlat nem rossz, de legalább nem egy könnyű szappanosdoboz! :D
    Én a problémát a túlkorm, erősödésében és a gumiknál érzek. Az elsőkerekes és az előrepakolt négykerekesek túlkormányozottak, csapkodják a farukat ha kell, ha nem. A sónedves aszfalton 30-50km/h tempónál tehetetlenül és kormányozhatatlanul csúszik az autó, mintha jégen menne. A mod leirása nem is említi, hogy a gumikhoz nyúltak volna, pedig ez nagyon hiányzik, mert így átbillentek a ló másik oldalára.
    A DFGT-t felismeri a játék, de a pedálok csak félúttól kezdenek szuperálni, így baromi nehéz az izgága autókat irányítani. Árkádnál elmegy de itt és pláne a mod után bosszantó a dolog.
    Összességében én több pontot adnék a játéknak, a mod után meg különösen lehet élvezni a Monte Carlo szerpentinjeit, annyira, hogy már a köridők is sokszor hidegen hagynak... ;]

  • fagy53

    nagyúr

    válasz bokrosolajos #16 üzenetére

    Nem nehéz másodiknak lenni, ha sajnos csak ketten vannak, a DiRT-ből csak elemeket lehet annak tekinteni.
    Ezzel a fizikai moddal tényleg tiszta RBR az autó viselkedése, a grafika meg bőven veri a nagy öreget, de baromira csal a lelkem oda és vissza.
    Nem tudom más észrevette-e, de amióta a mod működik nem elég, hogy az AI erejét csökkentenem kellett, mert esélyem sem volt a korábbi szinten versenyezni, még az is kiderült, hogy rendkívül szubjektív a játék.
    Pl az utolsó egyharmadik szakaszig 20-26. vagyok, majd 4.-nek érek a célba. :F Ez sokszor, nem véletlen!
    Vagy, hozzám igazítja az egész mezőny idejét. Tízszer futom le a távot egyre javuló időkkel, a helyezésem meg változatlan, amennyit javulok én, annyit javul a többi is. Egy 4-5 perces futamon 30-40 sec-ot is javulunk lelkesen, de nekem ebből semmi hasznom nincs. Egyszerűen mintha be lennék skatulyázva, ez így nem versenyzés, ezért inkább a vezetést, ill a saját időim lefaragását élvezem és sajnálom, hogy ezt ennyire elrontották a fejlesztők.

Új hozzászólás Aktív témák