Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bokrosolajos

    őstag

    válasz fagy53 #17 üzenetére

    Az EC Sim HW moddal esélyed sem lesz ugyanolyan időket elérni, mert egyelőre nem jó. Túl sok tapadást vettek, ezért nem tudsz kigyorsítani, teljesen független az út minőségétől. ezen sajnos dolgozniuk kell még.

    Érdekes, amit írsz, de az idő számítás szerintem teljesen rendben van, hiszen ha konstans minden szekcióban ugyanannyival vagy gyorsabb, a végén ezek összeadódnak. Ez így teljesen rendben van, csak legfeljebb szokatlan, mert a játékokban, szimulátorokban egész távra átlagolva, előre számolva mutatták a pillanatnyi helyzetedet, ami egy részről jó, mert jobban tudtad magad máshoz viszonyítani, más részről pedig rossz, mert folyamatosan téves adatot közölt.
    Más részről ha csak gyorsakat futsz, ott is random generátorral hibákat dob a gép az AI játékosoknak, de még neked a Playernek is, ezért van az,hogy eleve törött lámpával indulsz a rajtot követően. Ez a rész már inkább kifogásolható, mert aki csak hotlapolni akar, annak szívás, de ha azt nézzük, hogy bele csöppenve egy n. szakaszba, előzmények nélkül, nem túl realisztikus. Tehát ez a fejlesztés nem rossz, de nem is jó, más :D

    Ööö, remélem érthető voltam, már eléggé lefáradtam ma!

Új hozzászólás Aktív témák