Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolverine

    félisten

    válasz #51736960 #95 üzenetére

    Gyerekes és komolytalan? Nem tudom, hol kezdtél, de Jade Forest az Alliance-nál úgy kezdődik, hogy irts ki egy hordás bázist. Utolsó lépésként fegyvertelen, megadásra készülő tengerészeket kell vízbe fojtanod. A hordás kezdést még nem néztem meg, de ott is aegy Alliance-bázist kell felszámolni. A zóna utolsó része, a csata Yu'lon szobránál simán epic (Wrathgate-szinten értem). Ha a pandarenek aggasztanának... Krasarang Wildsban találkoztam már olyan monkkal, aki a sikertelen vallatás végén simán megölte a saurok foglyot úgy, hogy szétverte a fejét egy kőoszlopon. És a Shado-Pan rend tagjaival még nem is futottam eddig komolyabban össze, pedig ők az igazi keményfiúk a kontinensen.

    #111: vedd hozzá, hogy folyamatos online supportot kapsz heti 168 órában, 3-6 havonta új tartalmat (amit egyes játékok 4 DLC-ként adnának el), és persze a szerverek is csak a heti karbantartás alatt nem állnak a rendelkezésedre. Ezért nem sok az a havi 3500-4000 Ft (ami lehet kevesebb is, ha tudod, hol vegyél feltöltést). A hasonló paraméterekkel rendelkező kábeltv-ért is ennyit kell fizetni, a mobilról ne is beszéljünk...

    [ Szerkesztve ]

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Új hozzászólás Aktív témák