Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz Morden24 #8 üzenetére

    Ezt hogy lehet majd visszaadni egy MMO-ban? Szerintem sehogy.

    Pontosan, igazából hekenszles MMO-n kívül nagyon nem lehet másmilyent csinálni, egy ilyen intrikák vezérelte világ egyszerűen nem megoldható. Túl sok dialógust kéne túl okosan összerakni. Max úgy tudnám elképzelni, ha a játékosok közt egy megfelelő dialógusrendszert alakítanak ki, és tényleg szerepjátékot játszanának a játékosok, inkább ők alakítják a történetet és nem az NPC-k. Viszont ez gyakorlatilag lehetetlen, tessék megnézni milyen arcokkal vannak tele az MMO-szerók, az ilyen 3 betűben kommunkiáló angolt még nyomokban se tudó gyökér vérpistikékkel. Az ötlet eleve halva született.

    Várom a dolgot, de jobb lenne, ha nem MMO lenne. Adjanak ki egy jólfejlett játékot három platformra, nyomják ezerrel a DLC-ket (huhh, írjanak ki modulíró versenyt ), csináljanak egy fasza franchise-t, aztán jöhet a film, az Interjú a vámpírral óta egyébként sem volt színvonalas és komoly vérszopós movie.

    Pontosan, én is ezt várom már a Bloodlines óta, de sajnos látván hogy a VtM-et kinyírták, erre egyre kevesebb esélyt látok.
    Ezért pozitívum ez a hír számomra.

    Önmagában nekem sem hiányoznának

    Jobban belegondolva hogyha WoD RPG-t csinálnak, akkor viszont valószínűleg játszhatóak lesznek. Meg mellette mágusok meg valszeg kísértetek is, a WoD világa igencsak komoly méretű (elég nagy magabiztossággal merném állítani hogy a legjobban kidolgozott RPG-világ), bár remélem nem fognak mellettük a vámpírok eljelentéktelenedni, mivel ők mégiscsak a legkomolyabb és legnépszerűbb része az egésznek.

Új hozzászólás Aktív témák