Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz julius666 #9 üzenetére

    Max úgy tudnám elképzelni, ha a játékosok közt egy megfelelő dialógusrendszert alakítanak ki, és tényleg szerepjátékot játszanának a játékosok

    Felejtős. Egy egész életet igényelne ilyen játékstílus, gyakorlatilag munka-szinten kéne nyomni.

    Másrészt ha felszabadul vámpírt játszani a 15-17 emós réteg, a 18-22 goth réteg és a 23-26 csíkoszoknis bölcsész réteg, akkor abból bevétel ugyan lesz, de szerepjáték nem :D

    én is ezt várom már a Bloodlines óta

    A Bloodlines kardinális bukás volt (meg is értem valahol, bár hozzátenném, nekem a Top5 játékaim között van), Troika szét lett zavarva :(

    Szóval ha még egyszer ilyenbe kezdenek, akkor tutira mennek, és nem lesz itt művészieskedés meg folyamatos halasztgatás. Ellenben lesz Interjú a vámpírral helyett jó kis Penge.

    Meg mellette mágusok

    Az a baj, hogy ha megmaradnak a játék hátterénél, viszont tartják az MMO-k szükséges hentelős meg PvP-s "stílusát", akkor az erőviszonyok abszurdak, egy vérfarkas feltörli az erdőt egy vérszopóval, de inkább féltucattal - a gyengeségük meg nem jönne ki, mert ugye a játék hentelős, nem szerepjátszós -, a WoD varázslói meg hát... szóval az nem a tűznyilas meg stoneskin-es fajta :))

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz julius666 #11 üzenetére

    Hát inkább volt Penge a Bloodlines mint Interjú a vámpírral.

    Én inkább az Underworldhöz hasonlítanám: jó ötletek, hangulat erősen ellopva, plagizálva, egyszerűsítve, de még mindig ott bujkál a máz alatt, plusz a kommersz darabkái, UV-s golyó, gagyi románc, késleltetett fejleesés :K:D

    De megbocsájtható hibák és szerethető koncepció, mert hiánypótló mind filmstílus, mind téma tekintetében, akárcsak a Bloodlines, ami hiánypótló volt, mert VtM (egész jól) + RPG (egész jól).

    A Penge számomra a stílus lábbal tiprása.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák