Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Morden24 #2 üzenetére

    ha kiadnának egy dobozos vampire mmorpg-t ami a hagyományos szabályrendszerre épül, szerintem már most elkezdenék spórolni rá :B havidíjasban savanyú lenne kicsit a szőlő, de talán elviselném...

    ui: meg is van kapásból a 2 ellenséges frakció: vámpírok/vérfarkasok, ott van kézben a jól bevált szabályrendszer, már "csak" a többi meló van hátra... nagy királyság lenne... habár nem tudom, hogy oldanák meg a generációkat... nem lenne jó dolog, ha mindenki felcsövelhetné magát 1. generáció környékére... inkább úgy lenne jó, ha sokadik generációt lehetne csak elérni és a boss-ok lennének csak jobb szinten :)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • #40835072

    törölt tag

    válasz Morden24 #2 üzenetére

    én se vagyok oda ezért a "stílusért" inkább COD, Assassins creed ami bejön, de ez tetszik! :K

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Morden24 #5 üzenetére

    hát igen... ez az, amit nem lehet a papíralapú/élő rpg-khez hasonlóan visszaadni: a karakterek kijátszását és az élő kontaktust... mert oké, hogy itt is írhat az ember valami háttértörténetet, szétosztja a pontokat, de nem sok helyen láttam még olyat, hogy a program figyeli, hogy a karakter megfelelően van-e kijátszva... jó eséllyel ez is inkább quest+hent+xp+szintlépés elven fog menni (mint kb minden más) :( úgy lenne igazi, ha minden klán más játékstílust jelentene... brujah-val mondjuk lehetne agyatlanul emberkedni, de mondjuk egy malkáv már teljesen más lenne :) ne csak alapdiszciplínákat jelentsen 1-1 klán, hanem alapvetően teljesen eltérő legyen a velük való játékstílus :K

    ui: hc pvp-szerveren viszont jó móka lenne a diablerie :) lehetne belevinni izgalmat rendesen...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • julius666

    addikt

    válasz Morden24 #2 üzenetére

    :R :R :R

    Az utolsó betűjéig egyetértek a hozzászólásoddal. :C

    Illetve szerintem is egy átlag hentelős MMO lesz, de mégiscsak örülök a bejelentésnek, mert legalább van valami mozgás a világ körül, és nem a hülye Requiemet nyomatják ami a VtM másolata csak sz*rabb.

    Illetve miért kénének vérfarkasok mint frakció? Kamarilla - Anarchok - Szabbath. Szerintem ennél jobbat ki sem lehetne találni. :D

  • julius666

    addikt

    válasz Morden24 #8 üzenetére

    Ezt hogy lehet majd visszaadni egy MMO-ban? Szerintem sehogy.

    Pontosan, igazából hekenszles MMO-n kívül nagyon nem lehet másmilyent csinálni, egy ilyen intrikák vezérelte világ egyszerűen nem megoldható. Túl sok dialógust kéne túl okosan összerakni. Max úgy tudnám elképzelni, ha a játékosok közt egy megfelelő dialógusrendszert alakítanak ki, és tényleg szerepjátékot játszanának a játékosok, inkább ők alakítják a történetet és nem az NPC-k. Viszont ez gyakorlatilag lehetetlen, tessék megnézni milyen arcokkal vannak tele az MMO-szerók, az ilyen 3 betűben kommunkiáló angolt még nyomokban se tudó gyökér vérpistikékkel. Az ötlet eleve halva született.

    Várom a dolgot, de jobb lenne, ha nem MMO lenne. Adjanak ki egy jólfejlett játékot három platformra, nyomják ezerrel a DLC-ket (huhh, írjanak ki modulíró versenyt ), csináljanak egy fasza franchise-t, aztán jöhet a film, az Interjú a vámpírral óta egyébként sem volt színvonalas és komoly vérszopós movie.

    Pontosan, én is ezt várom már a Bloodlines óta, de sajnos látván hogy a VtM-et kinyírták, erre egyre kevesebb esélyt látok.
    Ezért pozitívum ez a hír számomra.

    Önmagában nekem sem hiányoznának

    Jobban belegondolva hogyha WoD RPG-t csinálnak, akkor viszont valószínűleg játszhatóak lesznek. Meg mellette mágusok meg valszeg kísértetek is, a WoD világa igencsak komoly méretű (elég nagy magabiztossággal merném állítani hogy a legjobban kidolgozott RPG-világ), bár remélem nem fognak mellettük a vámpírok eljelentéktelenedni, mivel ők mégiscsak a legkomolyabb és legnépszerűbb része az egésznek.

  • julius666

    addikt

    válasz Morden24 #10 üzenetére

    A Bloodlines kardinális bukás volt (meg is értem valahol, bár hozzátenném, nekem a Top5 játékaim között van), Troika szét lett zavarva

    Nálam szintén Top5-ös, de meg kell mondanom, a hangulaton, kiváló dialógusokon és a sztorin kívül (ezek ugye a "megfoghatatlan", szubjektív dolgok) egy elég gyenge játék volt.
    Bugos mint az állat, az irányítás enyhén szólva sem állt a helyzet magaslatán, gyakran gagyi animációk...

    Ellenben lesz Interjú a vámpírral helyett jó kis Penge.

    Hát inkább volt Penge a Bloodlines mint Interjú a vámpírral.
    Számomra a legzavaróbb pont az volt, hogy gyakorlatilag egy hekenszles volt az egész (tessék az ellenségek tömegeire gondolni, pláne a játék vége fele). Illetve hogy pár hét/hónap játékidőnyi fejlődés után több száz éves öregeket izmoztál le.

    Ennek ellenére még mindig jobban örülnék egy Penge-szerű VtM-nek, mint egy WoW-szerű WoD-nak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák