Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz AS #31 üzenetére

    megint félrebeszélsz. aláírom, hogy sokkal jobban testreszabható a wm, mint egy android. (hol írtam hogy nem?) én még mindig a kezelhetőségről írok.
    Aki nem ért Windows mobiléhoz az ezt írja...
    mondja az, akinek életében ez az első wm telefonja. :D
    majd ha több év alatt legalább 5-10 különböző wm készülék járt a kezedben, más gyártóktól, akkor érthetsz hozzá. addig se te én se más nem mondhatja el magáról, hogy ért hozzá. (és ez is csak az első alapfeltétel)
    mert te mit is értesz a wm-hez? tudsz romot cserélni, egyéni skineket feltenni, meg egy kis registry buhera talán. meg tudsz today részen pár dolgot. ez marha kevés, le van írva lépésről lépésre mit hogyan kell csinálni. ezt én is tudom, mégsem mondom, hogy értek hozzá. egy androidos sem mondhatja, hogy ért hozzá, csak mert egy leírás alapján megcsinálja a root jogot, meg a multitouchot engedélyezi G1en, vagy felrakja a hero felületet. vagy egy symbianos aki a szignózást, és rendszerfájlok cseréjét meg tudja csinálni, vagy iphoneos, aki tud jb-t csinálni, meg szájbarágós leírások alapján egyedi menüt, háttérképet, stb-t csináni. meg tudja, hogy milyen sbsetting kapcsolókat érdemes használni, meg a terminal progiban előre leírt kódokat be tudja írni.

    én ezt mind tudom, mégsem értek igazán egyikhez sem. ez mind le van írva lépésről lépésre, sok helyen videóval. ezeket egy hülye is megcsinálja, ha van hozzá mersze.

    ha kitapasztalod akár android, akár wm akár iphone akár symbian esetében, hogy ezek közül mi az ami nem lassítja a rendszert, hasznos, és neked is valóban szükséged van rá, akkor mondhatod el, hogy már VALÓBAN testre tudod szabni, de érteni akkor sem fogsz hozzá ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák