Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    Az xp koszak végéig én is nagyon "power user" voltam, de aztán a Windows 7 használata során eljutottam a felismerésig, hogy tulajdonképp működik a rendszer anélkül is, hogy belenyúlnék, és azóta kb. csak a virtuális memória átméretezéséig megyek bele a beállításokba és kutya bajom nem volt soha semmivel, pedig a W7, W8, W8.1 és a W10 is az első Insider pewievvel került a gépemre. A W8.1 simán kibírta, hogy kivettem a merevlemezt egy tönkrement i3 (talán Arrandale), notebookból, átdobtam egy Phenom II-es Desktop gépbe, és minden probléma nélkül ott folytattam mindent ahol az előző gépen abbahagytam. Utána a W10 kibírta, hogy PhII-ről szintén lemezek kihúz... lemez bedug módszerrel simán migráltam egy Ryzenes rendszerre úgy, hogy a három disken kívül semmi közös hardver nem volt a két gépben. Semmi driveres vagy egyéb problémám nem volt, de szerintem még a megnyitott oldalak is megmaradtak a böngészőben. A mindenféle informatikai ismeretek nélkül megáldott családtagjaim is teljesen jól elvannak a mindenféle "poweruserkedés" mentesen feltelepített és beállított épp aktuális Win verzióikkal. Megsérteni senkit sem akarok, de nekem is van egy olyan érzésem, hogy a panaszok egy jó része a fentebbi hozzászólásban említett userektől származik. Persze a gépház/vezérlőpult szétválasztás nekem sem tetszik, de nagyjából ez minden gondom, és azért a Steam többször van megnyitva mint a kettő közül bármelyik. :D

Új hozzászólás Aktív témák