Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz Birdie- #684 üzenetére

    Pont azért nem neked szántam, mert tudtam, hogy félreérted, amit mondok.

    A "nekem jobban tetszik az LCD" kijelentésed számomra pont olyan, mintha azt mondtad volna, hogy a Toyota biztos jó autó, de neked akkor is a Moszkvics tetszik jobban és kikéred magadnak, hogy ezt valaki megkérdőjelezi. Szíved joga. De én olyan ember vagyok, hogy mielőtt beugrik valaki a Dunába, legalább egyszer megpróbálom lebeszélni róla. Aztán ha akar, ugorjon az ő döntése. :B

    Az előbbi hsz-edben a dízel és benzines hasonlatodra úgy reflektálnék, hogy gondolom a dízel autó kultúrálatlan működése az, ami miatt a benzineset választod, hiába alacsonyabb a fogyasztása a dízelnek.
    Én is eszerint gondolkodom, de nálam a Plazma tv is a kultúráltsága miatt nyert, nem volt egyéb más szempont, csak a minőségi filmnézés. Arra viszont alkalmatlan az én olvasatomban egy olcsó LCD tv.
    Nem mondom, hogy nincsenek jó minőségű LCD-k, de 400-e ft-os áron vegye aki akarja. Fele annyiért olyan plazmát kapni, ami kb 5x jobb, mint egy hasonlóan árazott LCD. 400-ért pedig a világ legjobb plazmáit is meg lehet már kapni akár 50" méretben.

    Elnézést utólag a dízel autó tulajoktól.

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák