Új hozzászólás Aktív témák

  • Birdie-

    csendes tag

    válasz dgyuri0123 #683 üzenetére

    Kedves dgyuri0123!

    Ügyesen leplezted a nekem szánt irományod :)
    Pár dolgot tisztáznék:
    ad.1: nem fikáztam a plazmát, csak jeleztem, hogy nekem nem jön be a villódzó képe, elnézést emiatt, remélem azért a dízelesek sem osztják majd az észt nekem mert nem szimpatikus a technológia és világ életemben benzines kocsival jártam/járok.
    ad.2.: engedd meg, hogy azt vásároljam, amiben nagyobb az örömöm, én nem állítottam, hogy a plazma szar és aki olyat vesz, az hülye, csupán azt, hogy nekem nem szimpatikus. valakinek ez nem tetszik, valakinek az, egyelőre félig-meddig még szabad országban élünk, azt, hogy milyen típusú tv-t veszek és melyik tetszik jobban, egyelőre még nem az orbánék döntik el és szerencsére nem is te :)
    ad.3: nem boltban nézegettem, hanem egy sötét szobában, valós körülmények között, jópár készüléket, köztük Panasonic, Samsung, Toshiba, LG, s kalibrált módon, ugyanis egy TV-ket tesztelő oldal tesztlaborjában volt módom ezeket megtekinteni. Ismét elnézést kérek, hogy az én szememnek az LCD a szimpatikusabb, de ezért te ne érezd rosszul magad ;) S talán én is láttam eleget :P
    ad.4: én csupán a WD TV 3D képességére voltam kíváncsi, de rögtön 3 vélemény is azzal foglalkozott, hogy minek nekem 3D az csak marketing, meg egyébként is nem az LCD, hanem a plazma a király. Néhányan végül adtak hasznos tanácsot is, nekik ezúton is köszönöm. A többieknek meg további jó önigazolást ;)

    A WD-ről viszont sikerült lebeszélnem magam, totál felesleges lenne NEKEM 27e Ft-ot kiadni. Aki viszont használja, annak nyilván szüksége van rá, nekik jó egészséget kívánok és jó filmeket.
    További szép napot :)

Új hozzászólás Aktív témák