Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peltár

    aktív tag

    válasz kpityu2 #3664 üzenetére

    Szia kpityu2!

    Köszi a választ! Úgy is kitüntetett figyelemmel követem a hozzászólásaidat! :K

    Tegnap este újrahúztam a gyári 4.2.2 V2 Romot Kelzsoca leírás szerint. Most már "Restore" módban, mert előzőleg sima "Update" módban volt telepítve. Mikor elkészült a frissítés rögtön raktam wifire, fiókbeállítás, play. A play áruház kinézete rögtön más lett mint előtte, mindent szépen lefrissített, telepítettem pár progit is amik a fórumon is javasolva voltak. Majd a nagy boldogság után kikapcsoltam, visszaraktam az SD-t.Mikor be akarom kapcsolni csak sokadikra kapcsol be.Most is ez van. Mivel az Androidhoz nem értek csak a tapasztalataim vannak.
    csak agyalok!!!
    A kapcsoló jó mert ha ki akarom kapcsolni rögtön feljön a menü.Többször tesztelve, + recovery módba is jó!

    Az első frissítés után ami kb egy-két hónapja volt és "update" módban történt ilyen bekapcsolós probléma nem volt. Viszont az is látszik hogy a Restore mód azért jobb, bár már ezt más is írta. DE szerintem a régebbi letiltásokkal és az ezt követő play áruházas fagyást követően se a gyári recovery módban való visszaállítás (PC-nélkül), se a PC -n végzett restore nem tudja teljesen szűz állapotba visszaállítani a Tabot, mélyebb szinten a google lelke sérűl szerintem.
    Szerintem még frissítéskor törölni , vagy formázni kéne más dolgokat is mint telefonnál pl dalvik stb mondom nem értek hozzá! Lehet hogy a "restore" mód és utánna az "update" mód egymás utáni használva segítene. Nem tudom.

    "Egyébként a Play-ről érdemes alapból appokat telepíteni, biztonságosabb. SD-ről csak biztonsági mentést érdemes, vagy ha valamiből régebbi verziót akarsz használni."

    Ebben teljesen igazad van! Ezért is próbálkozom félénk kis lépésekben. De ilyesmit eddig nem csináltam, az első androidos telefonom 2 hetes. Tapogatózóm a sötétben. Jelen pillanatban csak "javítani" tudom a tabot ha sikerült el..ni! Hogy mit érdemes, vagy szabad frissíteni a ROMon kívül és hogyan az még nem tiszta sajnos :(
    Ha tudsz erre vonatkozó olvasmányokat linkeket javasolni vagy a többiek esetleg? Azt megköszönném! :K

    Üdv Peltár

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák