Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L_ajos

    őstag

    válasz Viktor77 #29 üzenetére

    Én mindig támadok :DDD ( ennyire ismerhetnétek :) - ( a wowfüggőket meg a vitaborulás elkerülése végett említem meg mindig hamarabb, hogy tiszta legyen hogy a FÜGGŐ véleménye nem éppen objektív ( persze vannak kivételek ) bár ha komoly lenne akkor nem íg írnám :D )

    A kérdésedre meg: én nem tudom elképzelni hogy ha f2p lenne a wow kétszer annyian játszanának vele. Talán pont ammiatt mert annyi ideje kint van már a piacon hogy az ég világon próba szinten már mindenki kipróbálta aki akarta. És azt sem lehet tudni hogy az első hónap után ismét hányan unnák meg. + még lenne pár tényező ami nem teszi biztossá azt hogy 20 millióan játszanának vele ( jah! csakis a jelenlegi piacra gondolok - hisz a mostani AAA MMOk is amik f2p-k ugyanazon a piacon vannak mint előtte ).

    De már engem is érdekelne a pontos oka és nem a spekuláció :) Szóval érdemes lenne kanyarítani egy atyaúristennek írl mailt hogy mondja már el. :)

    Wolf: az APB a legroszabb példa ( és a legjobb is ) (és a tetvek az igéretük ellenére nem tartották be azt hogy a játék árát levásárolhatom ), az még a Reloaded után is csak döglődik, talán egyetlenként a piacon. Nekem még anno az 5let sem tetszett, mivel gta multi oszt csá..De jah.. az EA jól beszopta vele ( amit megérdemeltek ).

    [ Szerkesztve ]

    PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

Új hozzászólás Aktív témák