Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16939776

    törölt tag

    válasz #71562240 #1203 üzenetére

    1.: Az első 10 percben volt hallható drasztikus különbség, de inkább azt mondanám hogy teljesen külön életet akart élni a hangfaltól. Mire lehalkítottam, és fázisba hoztam a dobozzal az is kiderült, hogy semmi értelme nem lesz, csak "koszol" ott ahol átfedés van a doboz eredeti magas sugárzójával. Ha elváltom a kettőt, ott ahol már kényelmes a super-t.-nek, akkor meg már nem tudom olyan közel tenni egymáshoz a két magas sugárzót, hogy ne legyen futásidő para, nyalábolás.

    2.: Szerintem is ez egy tanulható képesség, csak az a titka hogy pont nem a zenére kell "koncentrálni" hanem önmagunkra odafigyelni, arra hogy milyen hatást vált ki a zene. Ha azt az ingert érzed amit szeretnél érezni akkor jó, ha nem, akkor meg kell próbálni beazonosítani, hogy mi az ami kiváltja a kellemetlen ingert, és azon változtatni. Ha elég sok kellemetlen ingert megszüntetsz a végéén csak az élvezhető zene fog maradni.

    (#1204) dabadab: Amit idézett az arról szól: így jobb?!

    [ Szerkesztve ]

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz #71562240 #1203 üzenetére

    igen, es a latas is az agytol fugg, nem pedig a szem receptoraitol.

    a ferfiak szignifikans reszenek azert van baja a piros-zold arnyalatokkal, mert az agyuk nincs raallitva es nem azert, mert egyszeruen a szemukben az egyik receptor nem mukodik megfeleloen. :K

    (ja nem)

    ---

    ez egy hobbi, az ember eleget egy csomo penzt ra addig, amig nem elegedett a sajat cuccaval. de ettol meg a sarlatanoknak es kuruzsloknak ("audiofil sata kabel") nem szabad hinni, mert csak a penzed akarjak lenyulni.

    ---

    btw hallas tema: anyam mogott van legalabb 40 evnyi koncertterembe jaras es eleg jo fule van ahhoz, hogy mondjuk ket erosito kozott kihallja a kulonbseget ugyanazon forras mellett.

    viszont amikor kint sirva nyavog a macska a dupla uveg mogott (eleg magas hangon), hogy be akar jonni, akkor o mar nem hallja, es mindig csodalkozik, hogy en igen.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák