Új hozzászólás Aktív témák

  • envagyok

    veterán

    válasz liszi70 #646 üzenetére

    Ember, szerinted hülye vagyok?
    Csukott szemmel nyomva tartottam a külön konyvtárban lévő mp3 és flac file-nál (filenév mp3.mp3 és flac.flac) a lefelé vagy a felfelé gombot, ami nagyon gyorsan vált, szóval kiszámolhatatlan, melyiken áll meg, mikor elengedem.
    Aztán mikor elindítottam, még mindig csukott szemmel azt mondtam hogy flac vagy hogy mp3, és kinyitottam a szemem ellenőrizni, és jéé, az volt. Többször is.

    Komolyan tiszta ovi.
    Hány éves vagy?

    A veszteséges tömörítés hibái nem csak magas frekvencián hallhatóak. Középtartományban is gyönyörűen el tud tűnni egy hangosabb hangszer mellett egy halkabb. Sőt van egy szintén kedvenc country koncertem, ahol nem hallani, hanem érezni lehet a nappaliban az ülőgarnitúrán, ahogy ugrálnak a fa szinpadon. Azt is átkonvertáltam, eltűnt.
    2db Dali zárt subom van a nappaliban (concept sub színusz 160W -3db 29hz, de teszteltem 20hz alatt is jól érezhető a hangja, azaz nem hallható, de hozzátesz az élményhez, 110db-t tud) . Ezt átlag hangszórókkal nem lehet leutánozni. Kb 8-10 subot teszteltem otthon, ez hihetetlenül jó cucc, és nem volt aranyárban. [link]

    [ Szerkesztve ]

    Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

Új hozzászólás Aktív témák