Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    kíváncsi lettem volna a reakcióra, ha ezt a Microsoft csinálta volna az új surface book-al...

    értem én, hogy legyen univerzális port, amin lehet tölteni, és amire minden eszköz csatlakozik, hiszen az usb pontosan ezért jött létre.

    csak pont az apple volt az mindig, aki saját csatlakozókat csinált, hogy aztán jó drágán eladhassa a saját csatlakozós eszközeit. most meg az a cél, hogy egységesítsenek mindent?

    3 év múlva teljesen alap lehet, hogy minden létező új eszköz a töltőtől a pendrive-on és külső vinyón át az egérig, billentyűzetig usb 3.1-es legyen, beleértve még akár hangszórókat, vr sisakokat, meg minden sz.rt.

    de 2016-ban ezt így ebben a formába ráerőltetni a felhasználókra úgy, hogy közben pont a MacBook volt a zászlóshajója a töltő nélküli munkának? láttam egy fotós videóját, ki volt akadva, hogy a terepen minden szarhoz konvertert kell használni, eddig használt egy gépet, amin volt sdhc slot, meg rá tudta dugni az usb-s eszközeit, most meg kb kell a gép mellé még két-három konverter... mégis minek?

    szerintem ez így, az idei szériában masszív mellélövés. felesleges kényelmetlenséget okoznak a felhasználóknak, akik a kényelem és az egyszerű használhatóság miatt veszik a termékeiket.

  • Tin

    veterán

    válasz Dolpa #46 üzenetére

    legyél kísérlet nyúl önként, iszonyat felárat fizetve érte.

Új hozzászólás Aktív témák