Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz ddekany #177 üzenetére

    hát őszintén nem sajnálom, hogy nem kell csak azért megint 80-asra húzni egy barbárt, hogy kipróbáljak egy másik buildet... legalábbis az én szememben ez messze nem hiba...

    AH-ban meg csak egy szintig lehet jó cuccokat találni, a végére ugyanúgy ott marad a "ki találja meg a legjobbat" játék, pláne hogy a legjobbakat nem fogják csak úgy eladogatni...

    van akit ez a pöcsölés tett addiktívvé, másokat pont ez lombozott le... A Blizzard próbál kedvezni mindkét oldalnak (persze nem az extrémitásnak, értsd a legcasualabb és a legaddiktabb játékosok nem kapják meg amit várnak, de szerintem a középső szegmens bővült...)

    az én szememben a változások 80%-ka olyan dolgok ellen irányult, amit én személy szerint valóban nem szerettem túlságosan a d2-ben...

    amúgy meg:
    "Én ebben azt nem értem, hogy így mi az, ami egy adott szintű adott osztályú karaktert megkülönböztet a másiktól?"

    a pillanatnyi állapotuk könnyen eltérhet, pont mert nem kockázat eltérni az átlagostól...
    Bezzeg d2-ben mennyi ugyanolyan Hammerdint meg whirlwind barbot lehetett látni... max 1-2 pontos eltéréssel figyelve meg pláne...

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák