Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz sad_Vamp #298 üzenetére

    "mondtam, én olyat, hogy ilyennek kéne lennie, vagy hogy jól van ez így? szerintem nem! Azt mondtam, hogy VALÓSAN (ha teccik, ha nem), bizony így működik (sajnos)."
    Szúszá. Én sem mondtam, hogy Te mondtál olyat, nem kell belelátni.

    Abban viszont egyetérthetünk, hogy nem jó ez így. Csak míg Te elfogadod, hogy ilyen ez a popszakma, így alakult az idők során, én meg azt mondom, hogy nem kéne ilyennek lennie. És egyre többen így gondolják, ezért hangot is emelnek ezért. És igazuk is van.
    Gondolom mostanra lett meg a kritikus tömeg. 30 éve még másabb volt a világ, ott ha valaki kiállt volna, hogy xy meg akarta dugni a szereposztó díványon, 1000ből 999 ember azt mondta volna, hogy "kislányom, ez az ára, tessék odafeküdni". Ma már kevesebben hódolnak be ennek, többen merik azt mondani, hogy nem csak az adott ajánlatra lehet nemet mondani, hanem a rendszer milyensége ellen is lehet szót emelni.

    És abban is egyetérhetünk, hogy olyanok is vannak, akik a maguk hasznára használják a metoo mozgalmat, viszont azt se bagatelizáljuk el, hogy azoknak a nőknek, akiket bármilyen zaklatás, szexuális zsarolás ért, azoknak baromi nehéz dolguk van. Már csak az eset miatt is, de magukért kiállni sem egyszerű a széllel szemben.

Új hozzászólás Aktív témák