Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz szabonagyur #83 üzenetére

    katinka nem teljesen 100-as, de időjós-lajos sem... simán elhinném, ha valaki azt mondaná, hogy a zártosztályról engedték ki erre a pár hétre, csak a műsor kedvéért...

    viszkis és berki osztogatják egymást rendesen... attila szerencsére nincs megijedve tőle és korrekten megmondja a véleményét :K igaza is van: tisztelje már meg azzal a szállásadókat, hogy visszavesz a vadparaszt stílusából...

    tegnap a műsor elejéről lemaradtam: kb 1. reklámblokk után kezdtem el nézni... azért nem semmi, hogy főznek vietnámban: éppen csak bedobták az olajba a húst, kicsit megforgatták aztán jóvan... gondoltam, hogy ennyi idő alatt nem fog rendesen átsülni és tiszta nyers marad... ha ilyen helyzetben lennék, szerintem megmutatnám nekik, hogy mi itthon hogy csináljuk... jó roppanósra-fűszeresre azt a csirkeszárnyat, hogy a szárnyvégeket is el lehessen ropogtatni :D érezzék már, hogy valamit kapnak cserébe azért, hogy szállást+ételt adnak az embernek...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák