Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz lotuska #1087 üzenetére

    Szépen összefoglaltad. :K

    Heni és Vivien kiesett, már nem számítanak.

    Brigi és Cintia jellemzése stimmel. Azt azonban hozzátenném, hogy Cintia dög lusta, Brigi viszont teszi a dolgát.

    Dia nekem pillanatnyilag sötét ló. A csuda tudja, hogy meddig jut el, lehet, hogy ott lesz a top 5-ben.

    Dóri a tyúkanyó. Ez jó, tetszik. Ő szerintem tuti top 5-ös játékos.
    Ő csak jót akart azzal, hogy megpróbálta Brigit lecsillapítani. Tény, hogy nem sikerült neki.

    Gábor nekem szintén sötét ló. Nem balhézik, nem reklamál, nem lehet tudni, meddig jut el.

    Attila és Norbi is ott lesznek a top 5-ben, ha nem hívják ki egymást párbajozni. Sajnálnám a dolgot. Nekik nem balhézni kéne egymással, inkább összefogni. Verhetetlen páros lennének.

    Gergő csöndes, nem tudni, mi lakozik benne. Talán tényleg szereti Brigit, aki ezt nem érdemli meg. Talán csak taktikázik, hiszen csak a 20 milkó húzná ki a pácból, és ezt az utat tartja célravezetőnek.

    Remélem nem bántalak meg, amikor Sanyáról beszélek.
    Maradjunk annyiban, hogy alapjában véve lusta, a meló büdös neki. Logikus, hogy elpártoltak tőle a többiek, mi is szidtuk eleget itt a topicban. Hogy változik, az dicséretes, de kényszerű lépés volt, ha nem akarta érezni a nyílt megvetést. Maradjunk annyiban, hogy most tevékenykedik úgy, mint ahogy már a legelején is kellett volna.
    Sanyának rosszul esett, hogy a Heni-féle párbaj után Henin kívül nem gratulált neki senki. Ebben csutkára egyetértek vele, hiszen győztes volt, megérdemelte volna.

    No, ez meg az én véleményem, pár évtizeddel idősebb vagyok nálad. Ez nem érdem, hanem állapot. :)

    Ha van kedved, adásidőben is kommentálhatod a történéseket. Van, hogy egyedül teszem, csak úgy magamnak, de "frissen jó a pite". :)
    Ha gondolod, van online adás, stream.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák