Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz aginor #157 üzenetére

    Miért trollkodnék? Csak ez egy nagyon nem fekete-fehér dolog.

    "Ahogy látom, te pont az a fajta ember vagy, aki megvesz egy ilyen autót, és onnantól azt hisz majd, hogy ő a császár."
    Jó, hogy így tudod helyettem. Szerencsére nem így van.
    Jelenleg 20+ éves autóm van (jól karbantartva), és nem is szívesen fizetnék valami drága hodályért sokat. Meg mint említettem, nem is vezetek jól. Na most ha lenne önvezető autó, akkor a kényelem miatt venném, de felvágni vele? Ha ismernél, pont tudnád, hogy röhögök azokon, akik a vásárolt cuccaikra verik :D

    "miért, egy önvezető autóban azzal fognak?"
    Ha egyszer a nem önvezetőben is másra figyelnek, akkor _mindenhogyan_ jobb, ha az autó is figyel.

    "megint csak kimegint csak kiforgattad, amit írtam,forgattad, amit írtam,"
    Miért kellene kiforgatni azt, amikor a saját állításodat cáfolod :D

    "A táblafigyelő annyit tesz jelenleg, hogy felismeri a táblát (márha sikerül neki) és SZÓL neked, "
    Az önvezető is szól, ha valami gáz van.

    "de nem érted, hogy attól, mert jelez, attól a te reakciód a helyzetre nem lesz sem gyorsabb, sem jobb?"
    Tényleg, és mi van azokkal a helyzetekkel, ahol az automatika reagál jobban? A vészfékezős radaros tempomattal pl. nincs bajod...

    "Én pedig pont azt mondtam korábban, hogy ha az önvezetésbe bele kell nyúlnia az embernek,"
    Pont ez az, hogy valószínűleg nem kellett volna belenyúlnia, csak felülbírálta. Ebben a cikkben az van, hogy a Tesla elkezdett gyorsítani... na most olyat valószínűleg nem csinál magától...

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák