Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kaci84

    őstag

    Szerintem az, hogy kinek tetszik vagy nem szubjektív, de az, hogy mindenképp előny az már nem. Mert az, igen is előny mindenfajta játéknál. Az egy teljesen más kérdés, hogy kinek mennyiért éri meg. Sokkal több az előny mint a hátrány. Én tavaly váltottam 21:9-re, de nagyon élvezem és nem mennék vissza. BF-be is jó, hogy egy bekuszó tankot helit előbb veszek észre. R6 Siegeben meg amikor fedezem a havert mert mókol a falnál sokszor belefér 2 ajtó vagy ablak és nem kell másodpercenként ide oda mozgatni az egeret. Persze nagyon játékfüggő és az előnyöket mondhatjuk kevésnek, de ez már egyéni dolog.
    Az meg, hogy valaki szar monitorral is jó és legyőzi a szélesvásznut azt meg nem kellene idekeverni, mert saját magunkhoz kell mérni. Fair Unfer dolog meg nem a monitornál kezdődik, elsősorban a játék élvezete a cél szóval otthoni Casuslban nincs értelme erről beszélni.
    A szem látószögéről meg annyit, hogy 170-180fok a látószög. Nyílván a "sárgafoltal" látott mező jóval kisebb, de egy betört ajtót egy bekuszó tankot oldalról nem is kell élesben látni. Vezetésnél se zavar senkit szerintem a nagy látótér, ahogy szélesben látjuk az elsuhanó tájat. Akik ilyen f...jágokat írnak használnak egyáltalán széles monitort? Na mindegy.

    [ Szerkesztve ]

  • Kaci84

    őstag

    válasz Eugene Roe #43 üzenetére

    Oké,de itt a monitorról volt szó hol van előnye hátránya van-e nincs-e. Nem lehet Objektív véleményt alkotni szubjektív szempontok alapján.
    Nem tusom mit értesz kompetitív alatt. Az R6 minden szempontból jól sikerült játék, aki szereti az ilyesmit. Eygszerre épít a jó reflekszekre, kézügyességre, összehangolt csapatjátékra és a taktikus gondolkodásra. Az egy másik dolog, hogy nehéz jól játtszani, körülmények hiánya miatt. Pl. rendes csapat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák