Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz Yutani #3 üzenetére

    Szerintem:
    Az eredeti színészek idősek már, új színészekkel meg nem fogják megcsinálni.
    Vagy tök független valami lesz, de a legnagyobb esélyét annak látom, hogy valami ifjú Jedis valami lesz. Esetleg szerepelhetnek átvezetésként a régi karakterek, színészek, mint szülők, épp abban a korban vannak.
    És ez tökéletes alap lehet annak, hogy valami tini jediket szerepeltessenek. Az kb. alap, hogy tele lesz fiatal, tini szereplővel, ha már Disney.

    Sajnos nem a régi SW fanoknak fog szólni ez sem, hanem hogy újakat szerezzenek, a mai fiatal generációnak fog szólni. No meg kellenek az új karakterek, az új világok, új lények, új járművek a merchandising miatt, hogy minél több új dolgot el lehessen adni a lurkóknak.

    De, ha valami animációs formában megcsinálják a Thrawn trilógiát, én már akkor is elégedett leszek. Vagy kb. történetet, ami nem új, hanem már könyv formájában megjelent, a régi trilógival kapcsolatban, az is jó lenne.
    Pl. 1-1 szezonnyi sorozatra pl. a Mos Eisley-i mesék vagy a Történetek a fejvadászokról simán ott van készen.

    (#5) Akos96: Az Indiana Jones jogokat szépen felteszik a polcra.
    Ami miatt ez nagy biznisz volt nekik, az a SW jogok, az ILM és a Skywalker Sounds. Utóbbi kettő olyan profi csapatok, hogy Oscarokat érnek.

    (#6) Cifu: Pont tegnapelőtt elmélkedtem azon (sokadszor), hogy de jó lenne már egy X-Wing/Tie Fighter-es, de igazából akármilyen SW űrszimulátor.

    [ Szerkesztve ]

  • BiP

    nagyúr

    válasz Mr. Teddy #12 üzenetére

    Nem hiszem, hogy folytatás lesz (mármint sztoriban), de azt mondták, hogy a VI után fog játszódni.
    Az új Clone Wars sorozatot én is szeretem, de sajnos tényleg vannak korlátai.

    Annak én is örülök, hogy Lucas átadja végre a stafétabotot. Vannak jó ötletei, de a megvalósítással hadilábon áll. 1, mert rendezőnek nem a legjobb, 2. mert eltöketlenkedi a dolgot. Értem ezalatt, hogy annyira tökéletesre akarja csiszolni, hogy sosem készül el, amit meg mégis kiadott, túl volt erőltetve, mégsem volt már annyira jó.
    Szóval a tökéletes helyett simán jó minőség is jobb lett volna, csak lett volna több film, meg most is, csak legyen már.

    (#17) Fecniii: Na, ha azt a minőséget hozzák, akkor nem lesz egy szavam sem.
    Mondjuk nem tudom, hogy ezek az új filmek mennyire követik az eredeti sztorikat, képregényeket (mert azokat nem ismerem), lehet, hogy az igazi rajongók fanyalognak, de kívülállóként tök élvezhetőek, nekem tetszettek.
    A SW-t jobban ismerem, ezért kétséges, hogy még ha az újaknak egy fogyasztható filmet csinálnak, SW fanként mennyire fogom a fejemet fogni :)

    [ Szerkesztve ]

  • BiP

    nagyúr

    válasz Spancho #23 üzenetére

    Azt tényleg régebben olvastad :)
    Most , hogy a Jedi visszatér után fog játszódni. Szóval nem előzmény lesz.

    (#21) Mr. Teddy: Így van. Jó, ha ott van a háttérben, mégiscsak ő a legautentikusabb személy, de nagyon nem baj, ha nem ő rendezi.

    (#25) b.: Ha a 2-3-ban zavart a sok lézerkardozás, szerinted egy Jedi Academy trilógiában mi lenne túlsúlyban? :P

    [ Szerkesztve ]

  • BiP

    nagyúr

    válasz D_r_u #37 üzenetére

    Ja, majd amikor mennek az ILM-es srácok a meetingre, akkor majd összepacsiznak a régi-új kollégákkal (Pixar).

  • BiP

    nagyúr

    válasz b. #42 üzenetére

    Ezt tényleg benéztem. Azt hittem, filmalapra gondolsz Jedi Academy-vel (amit Luke csinál a Yavin-on a filmek után), nem a játékra.
    Azzal nem játszottam. Játékban nekem pont nem tetszik a fénykardozás. A Jedi Knight-okkal sem játszottam.

    Nekem alapvetően tetszett a filmben a cgi (bár néha én is soknak éreztem.)
    Az aréna nekem sem tetszett, de úgy en-bloc. Számomra totál nem passzolt az egész filmbe, történetbe. Gondolom a Rancor-os jelenetet akarták felidézni, csak monumentálisban, de tényleg nem lett jó.
    (Egyedül a Republic Commandoban volt jó lövöldözni ezeket az óriás-szitakötőket :) )

    [ Szerkesztve ]

  • BiP

    nagyúr

    válasz tdd587 #45 üzenetére

    Fel tudnád sorolni ezeket, amik eszedbe jutottak? Most azon túl, hogy szerintem sajnos egyre kevesebb ilyen van, (és ha van, az sem Disney), de ha tényleg van pár ilyen, akkor engem érdekelne. Megnézés-ügyileg :)

    A könyveket nem azért hoztuk fel, mint egy klasszikusnál, hogy legyen mihez ragaszkodni, hanem mert rengeteg jó történet lapul a könyvekben, érdemes lenne azokat felhasználni, vászonra vinni.
    De persze tudjuk, hogy magas ívből tenni fognak rá, és teljesen újat fognak írni.

    (#46) DrTroglodyte: Szerintem ez lesz. Ahogy már korábban említettem, a merchandising-nak is jót tesz, ha sok új karakter, sok új jármű, stb. van, mert annál többet lehet eladni belőle.
    Szerencsére a SW univerzum kellően nagy és változatos, hogy kb. bármit ki lehet hozni belőle.

    [ Szerkesztve ]

  • BiP

    nagyúr

    válasz hibavissza #51 üzenetére

    (#51) hibavissza: Mire is gondolsz konkrétan?
    Azt meg ugye Te sem gondolod komolyan, hogy a könyvekért (bármennyire is jók) és egy csak fejben lévő forgatókönyv-vázért adott volna a Disney 4mrd dollárt.

    (#53) Wolverine: Köszi az infót (Marvel)
    SW játék: hát ez sajnálatos. Igaz, hogy a mobil játékok egyre jobbak, fejlettebbek, de még mindig nagyon messze vannak egy konzol/PC minőségétől, összetettségétől, játékélményétől.
    A szociális oldalas részt meg inkább nem is kommentálom. Az már a mobilnál is casual-abb.

    (#54) hibavissza: Bármennyire is meglepő, nem csak könyvből lehet forgatókönyvet csinálni, hanem újat is lehet írni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák