Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz Yutani #3 üzenetére

    Szerintem:
    Az eredeti színészek idősek már, új színészekkel meg nem fogják megcsinálni.
    Vagy tök független valami lesz, de a legnagyobb esélyét annak látom, hogy valami ifjú Jedis valami lesz. Esetleg szerepelhetnek átvezetésként a régi karakterek, színészek, mint szülők, épp abban a korban vannak.
    És ez tökéletes alap lehet annak, hogy valami tini jediket szerepeltessenek. Az kb. alap, hogy tele lesz fiatal, tini szereplővel, ha már Disney.

    Sajnos nem a régi SW fanoknak fog szólni ez sem, hanem hogy újakat szerezzenek, a mai fiatal generációnak fog szólni. No meg kellenek az új karakterek, az új világok, új lények, új járművek a merchandising miatt, hogy minél több új dolgot el lehessen adni a lurkóknak.

    De, ha valami animációs formában megcsinálják a Thrawn trilógiát, én már akkor is elégedett leszek. Vagy kb. történetet, ami nem új, hanem már könyv formájában megjelent, a régi trilógival kapcsolatban, az is jó lenne.
    Pl. 1-1 szezonnyi sorozatra pl. a Mos Eisley-i mesék vagy a Történetek a fejvadászokról simán ott van készen.

    (#5) Akos96: Az Indiana Jones jogokat szépen felteszik a polcra.
    Ami miatt ez nagy biznisz volt nekik, az a SW jogok, az ILM és a Skywalker Sounds. Utóbbi kettő olyan profi csapatok, hogy Oscarokat érnek.

    (#6) Cifu: Pont tegnapelőtt elmélkedtem azon (sokadszor), hogy de jó lenne már egy X-Wing/Tie Fighter-es, de igazából akármilyen SW űrszimulátor.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák