Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz Mr. Teddy #12 üzenetére

    Nem hiszem, hogy folytatás lesz (mármint sztoriban), de azt mondták, hogy a VI után fog játszódni.
    Az új Clone Wars sorozatot én is szeretem, de sajnos tényleg vannak korlátai.

    Annak én is örülök, hogy Lucas átadja végre a stafétabotot. Vannak jó ötletei, de a megvalósítással hadilábon áll. 1, mert rendezőnek nem a legjobb, 2. mert eltöketlenkedi a dolgot. Értem ezalatt, hogy annyira tökéletesre akarja csiszolni, hogy sosem készül el, amit meg mégis kiadott, túl volt erőltetve, mégsem volt már annyira jó.
    Szóval a tökéletes helyett simán jó minőség is jobb lett volna, csak lett volna több film, meg most is, csak legyen már.

    (#17) Fecniii: Na, ha azt a minőséget hozzák, akkor nem lesz egy szavam sem.
    Mondjuk nem tudom, hogy ezek az új filmek mennyire követik az eredeti sztorikat, képregényeket (mert azokat nem ismerem), lehet, hogy az igazi rajongók fanyalognak, de kívülállóként tök élvezhetőek, nekem tetszettek.
    A SW-t jobban ismerem, ezért kétséges, hogy még ha az újaknak egy fogyasztható filmet csinálnak, SW fanként mennyire fogom a fejemet fogni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák