Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Quent1n #20 üzenetére

    De ott a Tomb Raider is

    Hát ott bizony. Iskolapéldája annak, hogy hogyan kell eladni egy rakás szart két csöccsel meg felfúj szájjal.
    Azért azt be kell látni, hogy a TR1-2 olyan ruppótlan film volt színészileg, rendezésileg és fordgatókönyvileg is, hogy nem is értem, miért nem jelentkezett a merénylet miatt Uwe Boll.

    A Resident Evil széria szerintem még a simán nézhető kategóriába tartozik

    Az első rész Milla Jovovich miatt tényleg nézhető kategória, de igazából a történettelensége előbb-utóbb dögunalomba csap át. A probléma ezzel az, hogy ezt a második és harmadik részre sem sikerült kijavítani.
    Érdekes, mert akik játszottak/játszanak RE-vel, azt mondják, hogy elég fordulatos és feszültséggel teli a sztori.

    A Doom is egyszer megnézhető

    Feltételezem elrettentő példaként.
    A Doom talán minden idők legszégyenteljesebb számítógépadaptációja. Egészen konkrétan pofán kellett volna verni mindenkit érte a stábban. Na jó, The Rock-ot nem merem megütni, de a többit bátran.
    Szar CGI-vel összerakott gumiszörnyvadászós gaggyulat, konkrét tragédia. Még a Blade széria is jobb, mint az, pedig ahhoz is inkább kevesebb, mint több ész kell, hogy élvezhető legyen.

    Szóval egyébként érdekes, hogy ebből a rendkívül színvonaltalan felsorolásból (és akkor még lehet ide venni a Street Fighter, Wing Commander stb. filmeket is) gyakorlatilag tényleg a Mortal Kombat az, ami valamilyen szinten élvezhető (szigorúan az első része, a második konkrétan nézhetetlen).
    Én ehhez még hozzávenném a Hitman-t, ami bár semmiképpen nem volt jó film, viszont nem volt szar, és megállta filmként is a helyét, nem csak játékadaptációként. Mert ugye ez a legnagyobb baj: hogy ezen filmeknek a többsége szart sem ér, ha nem úgy tekintek rá, mint egy kedvenc játékom moziváltozatára.

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák