Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonsen5e

    addikt

    válasz .LnB #27 üzenetére

    Lehet nekik tetszik, csak ők a top .5%, és a top .5% nem fogja eltartani a játékot. Ami nekik tetszik meg élvezetes azt megtapasztalja a 10 millióból 5 ezer ember. Nekik a játék patchenként áll 3 heti 0-24-es játékból aztán a kettő között túlzottan sok mindent ők sem csinálnak, max. előre gyakorolnak a következő patchre, geart farmolnak, stb...
    Ami miatt csökken az előfizető szám az az, hogy az átlag játékosnak tényleg nincs mit csinálni az esetleges heti 2 raiden és napi 5 perc garrisonon kívül.

    Erre kiváló példa a Wildstar is: megpróbált abszolút a HC rétegre építeni, és meg is nézhetjük, hogy most hol is tart. A beígért havi content sehol, és már váltanak is át free2play-re.

    [ Szerkesztve ]

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

  • szupermacs

    veterán

    válasz .LnB #27 üzenetére

    Nem is baj, ha beszippantott. Nekem a raid témában a kötelező TS nem tetszett. Zavart, hogy mindig olyan embereket kellett hallgatnom játék közben akikre nem voltam kíváncsi. Sokszor azt vettem észre, hogy azért mert valaki már többször volt lent a többieknél a raid-ban már ő feljebb áll mindenkinél és sokszor volt lekezelés. Nekem ez nem tetszik úgy, hogy csapatban kell játszani. Számomra mindenki egyenlő. Aztán WotLK alatt bejött az idióta dkp renszer amivel szerintem megerőszakolták a játék mechanizmusát. A RPG-kben mindig ez volt az izgalmas, hogy melyik mobból vagy bossból mi esik végre. Diablo 2-ben is az vitte a jó lootot, aki gyorsabb volt. Nem zavart, majd lesz más alapon játszottam tovább. Nem tetszett, hogy "megvásárolták" a lootot. De amíg ezt nem találták ki, addig élveztem a raideket és szerettem is járni. PvP-ben viszont sok csapattal voltam és tetszett, hogy teljesen random emberekkel kellett mennem. Egyszer nehezebb volt nyerni, egyszer meg könnyebb. Talán a Baldur's Gate 2 ami le tudott kötni ennyire, mint a WoW, de az sem 8 évre. :D Próbáltam sok más MMO-t is, nem egyszer kaptam már jelentkezés nélkül is meghívókat béta tesztekre is, de semmi nem volt ennyire jó.

  • Paul119

    addikt

    válasz .LnB #27 üzenetére

    Nekem anno még 60on orc shaman volt a mainem :D persze cement talenten hajaj aq40es axeval de jo volt bgzni :D

    Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

Új hozzászólás Aktív témák