Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz szupermacs #23 üzenetére

    Mert te inkább PVP beállítottságú voltál. Nekem arra ott volt a CS (ember ember elleni küzdelemre). Imádtam a PVE-t, a társaságot, rengeteget tanultam a csapattársaimtól. Teljesen kezdőként megmásztam úgymond a ranglétrát. Viszont über sose voltam :) Egy pozícióban játszottam mindig, altokkal próbálgattam más pozíciókat is, de akkor már késő volt váltani. Ha így utólag újrakezdhetném healer lennék. Az tetszik a legjobban. De a main-em Rugó volt mindig is. A WoW szerintem egy olyan játék, élmény amit mindenkinek meg kell tapasztalni. Ha valaki nem WoW-ozott sose, az nem is úgy tekint a játékokra.. Pedig én mindig is fikáztam haverjaimnak :D Mindig arról beszéltek, én "meg csak a CS" szöveget nyomattam, "manókkal ugrabugráltok" meg hasonlóak. Aztán mikor berántott a WoW... :D Aztán jó volt "lekörözni" őket. Évek óta nyomták még is többre vittem náluk (mindig a versengés éltet). De azért még mindig amolyan fél casual guilddel nyomtam, szóval nem kell EG-re, Gino vagy hasonló top magyar guildekre gondolni. Bár mielőtt befejeztem szóba került az, hogy átmegyünk ketten a B raid csapatba aztán lesz ami lesz. De amint megtudtam, hogy várandós a menyasszonyom abbahagytam. Korábban egyetlen multiplayer játék nem nyűgözött le mint a WoW. Azóta a Dota2. (Igen a poén az, hogy elkezdtem a WoW után Dota2-vel játszani, mondván leszokok a játékról, néha játszom egy kicsit.. akkor még nem tudtam mi is a Dota2. hahha..:D)

    (#26) ripla: Ellenben a profi progresszeseknek tetszik, elég kemény content lett benne. Method ismét world first lett. Tudtommal ők meg vannak vele elégedve. De persze ez a játékosok nagyon kis %-át jelenti.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák